Украина онлайн

Курси валют:

finance.ua finance.ua


Закарпатська ОДА

Закарпатська облрада
Бажаєте, щоб про Вас дізнався Світ? Долучайтесь до партнерства з бібліотекою!


Реклама:


Нові надходження до читальної зали
листопад 2008

Тимченко, Марфа
Малярство, розпис, фарфор : альбом [Текст] / М. Тимченко. - К.: Народні джерела, 2007.- 154 с.

Марфа Тимченко - народний художник України, лауреат Національної ремії України імені Т.Г.Шевченка, перший лауреат премії імені Катерини Білокур.
Багатогранний талант майстрині виявився у різних галузях та жанрах мистецтва- декоративному малюванні, пейзажному і монументальному живописі, орнаментальному розписі на тканині і порцеляні, дереві.
Роботи вищеописаних напрямків і технік представлені у пропонованому альбомі.
Грані світу. Україна - Японія: деревяна архітектура [Текст]. -
К.: Грані-Т, 2006. - 152 с.

Завдяки цьому альбомові читачі мають змогу порівняти дві давні культури деревяного будівництва, і ми зрозуміємо, що Японія і Україна далекі за відстанню, але такі близькі за своїм духом.
В книзі подані фотографії деревяних церков України, які за своєї архітектурою нагадують елементи японського мистецтва.
Також міститься передмова і аналіз української архітектури Тошіо Сакураї - доктора технічних наук, професора університету Кінкі, члена науково-дослідного центру охорони памяток Гонгоджі та науково-дослідного центру вивчення архітектури давніх часів.
Стеценко К.
Кантати і хори [Текст] / К.Г.Стеценко. - К. : Музична Україна, 2008. - 326 с.

Пропоноване видання продовжує надзвичайно корисну і необхідну для культурного розвитку нашої держави справу - перевидання шедеврів української музичної спадщини, розпочату у видавництві "Музична Україна" завдяки державній підтримці за програмою "Українська книга".
Збірник вміщує 4 розділи, які охоплюють самі визначні напрями хорової творчості К.Стеценка: кантати, духовні піснеспіви, хори без супроводу та хори з супроводом.
Найвагомішу частину збірника складають духовні твори. вони посідають чільне місце у творчому доробку митця.В цих творах автор намагається розширити рамки хорової хорової композиції, надати їй масштабності, наблизити до великої музичної форми.
видання хорових творів Кирила Стеценка націлене у майбутнє - на повернення націонаьної класичної музчної спадщини українського народу.
Рассоха І.
Язичницькі релігії та міфи народів світу [Текст] / І.М. Рассоха. - Харків: Веста:Ранок, 2002. - 144 с.

Ця книга- перша з серії книжок "Міфи та релігії народів світу". Туту викладаєтьяс загальна теорія міфології та релігії, універсальні міфологічні сюжети. В книзі наведено також основні дані про прадавні і сучасні язичницькі релігії та міфології, які не панують у сучасній світовій культурі. Текст побудований як єдина захоплююча розповідь і призначений для послідовного прочитання. Матеріал подається стисло, коректно з наукової точки зору та в цілому нейтрально відносно описуваних явищ. Книга забезпечена предметним, іменним та географічно-етнографічним алфавітними покажчиками, що дозволяє використовувати її як довідково-енциклопедичне видання. Всі ілюстрації, як правило, мають документальний характер. Для широкого кола читачів, які цікавляться релігією та міфологією.
Рассоха І.
Язичництво народів Європи [Текст] / І. М.Рассоха . - Харків: Веста : Ранок, 2002.- 144 с.

Ця книга - друга з серії книг "Міфи та релігії народів світу". Тут викладаються всі необхідні для кожної освіченої людини відомості про язичницькі міфи і релігії провідних народів Європи, насамперед стародавніх греків, а також римлян, германців, словян, кельтів, почасти етрусків та народів Балтії. Книга забезпечена предметним, іменним та географічно-етнографічним алфавітними покажчиками, що дозволяє використовувати її як довідково-енциклопедичне видання. Всі ілюстрації, як правило, мають документальний характер. Вони являють собою або документальні фото, або предмети і зображення. виготовлені носіями відповідної релігійної і міфологічної традиції: у Древній Греції, Скандинавії, Русі тощо. У ряді випадків використовувалися також картини відомих художників та міфологічні сюжети.
Білаш, Олександр
Шевченкіана Олександра Білаша [Текст] / О.Білаш. - к.: Музична Україна. 2007.- 360 с.

Представлена вашій увазі книга є нотним виданням, до якого
ввійшли опера "Гайдамаки" у трьох діях, семи картинах з прологом за однойменною поемою Т.Г. Шевченка, клавір, лібрето Василя Шевчука; ораторія "Вишневий вітер" для читця, солістів, мішаного хору та симфонічного оркестру за поемою Івана Драча "На смерть Шевченка", клавір.