Украина онлайн

Курси валют:

finance.ua finance.ua


Закарпатська ОДА

Закарпатська облрада
Бажаєте, щоб про Вас дізнався Світ? Долучайтесь до партнерства з бібліотекою!


Реклама:


Нові надходження до читальної зали
березень 2008

Посібник з розвитку громад: Практичний порадник для небайдужих / Кол. Авт. : Л. О. Єльчева, І. М. Ібрагімова та ін. - К. , - 2007. - 458 с.

У цьому посібнику розглядаються принципи та механізми розбудови демократії шляхом розвитку громад і посилення впливу громадськості на розв'язання нагальних проблем. Посібник містить огляд західної та української практики і рекомендації з досвіду реалізації Програми "Демократизація України: програма малих проектів" щодо активізації громадськості, виконання коаліційних проектів та розвитку місцевого самоврядування. Посібник адресовано громадським активістам та громадським організаціям, депутатам місцевих рад, студентам та всім зацікавленим особам.
Цей посібник опублікований за фінансової підтримки Міністерства у справах міжнародного розвитку Великої Британії у рамках " Демократизація України: програма малих проектів". Оцінки та погляди, висловлені у публікації, не обов'язково відображають офіційну політику уряду Великої Британії.
Короткий путівник Європейською конвенцією з прав людини. Видання третє. - К. , "Фенікс". - 2006. - 192 с.

Висловлені в цьому Путівнику думки є суто авторськими, і Рада Європи не несе за них відповідальність. Путівник не можна вважати таким, що дає правовим документам, які у ньому згадуються, будь - яке офіційне тлумачення, спроможне створювати зобов'язання правового характеру для урядів держав - членів, статутних органів Ради Європи або будь - якого органу, заснованого на підставі Європейської конвенції з прав людини.
Цей Короткий путівник має на меті надати стислий огляд:
- практики застосування Європейської конвенції з прав людини;
- процедур, згідно з якими Європейський суд з прав людини розглядає індивідуальні заяви, подані з посиланням на Конвенцію;
- ролі Комітету міністрів як контролюючого органу, а також ролі Генерального секретаря Ради Європи в забезпеченні виконання положень Європейської конвенції з прав людини.
Дмитрук В. Г.
Вони боролися за волю України ( Нарис історії Сірожупанної дивізії ) : Монографія. - Луцьк : Видавництво " Волинська обласна друкарня", 2004. - 286 с.

У монографії висвітлено найважливіші етапи зародження, становлення та розвитку Сірожупанної дивізії, яка зробила гідний внесок у національно - визвольну боротьбу українського народу за незалежність у 1917 - 1920 рр.. Досліджувана тема мало відома громадськості.
Метою дослідження є відновити та довести до відома широкого читача хоч основні сторінки бойових звитяг дивізії, яка була сформована на Волині як перша козацько - стрілецька, названа народом Сірожупанною.
Для спеціалістів у галузі історії, викладачів, студентів та широкого загалу читачів.
Армія безсмертних : Повстанські світлини / За ред. В. В'ятковича та В. Мороза. - Львів : Видавництво Мс. - 2006. - 205 с.

Пропонована увазі читачів книга містить світлини вояків УПА та учасників збройного підпілля ОУН., що походять з різноманітних джерел. Значна їх частина зосереджена в архіві "Літопису УПА" та друкувалася у багатотомній серії цього видавництва. Значна частина фотографій публікується вперше. Деякі з них ідентифіковані і відповідно підписані, решта містить зображення невідомих учасників визвольного руху.
Крім світлин книга містить публікації, що знайомлять читача з такими аспектами історії УПА, як нагороди цієї армії, її однострої та озброєння. Також тематично включено повстанські документи.
Пропонований альбом є першою спробою подібного видання