Украина онлайн

Курси валют:

finance.ua finance.ua


Закарпатська ОДА

Закарпатська облрада
Бажаєте, щоб про Вас дізнався Світ? Долучайтесь до партнерства з бібліотекою!


Реклама:


Нові надходження до відділу художньої літератури та МБА 
за грудень 2012

Головна > Про бібліотеку > Відділи > Відділ художньої літератури та МБА > Нові надходження грудень 2012


84(7СПО)
С 29
Селінджер, Д. Д.
Ловець у житі / Джером Дейвід Селінджер ; пер. з англ. О. М. Логвиненко. - Х. : Фоліо, 2012. - 320 с.

17-річний хлопчина, який утік зі школи. Він бачить світ та суспільство такими, якими вони є насправді. І тому з тих пір, коли вперше був опублікований роман Джерома Д. Селінджера "Ловець у житі", Голден Колфілд є героєм для багатьох поколінь молоді, яка не хоче жити в рамках, що ставлять дорослі...
83.3(4УКР)6
С 47
Славінська, Ірина.
33 герої укрліт / І. Славінська. - Х. : Фоліо, 2011. - 414 с.

До книги увійшли 33 інтерв`ю "Від А до Я". Героями стали видатні українські письменники двох останніх десятиліть. Це унікальні розмови з 33 харизматичними авторами : І. Андрусяк, Ю. Андрухович, Г. Пагутяк, І. Роздобудько, Н. Сняданко та ін. Проект "Від А до Я" стартував у січні 2010 року на сторінках Інтернет-видання "Українська правда. Життя".
83.3(4УКР)
У-45
Український вертеп : вертеп у драматургії, прозі та поезії ХІХ-ХХ ст. : [збірник] / упоряд., комент. М. М. Сулима. - К. : Дніпро, 2010. - 608 с.

Вертеп після його "відкриття" в 1840-х рр. залишається чи не найуніверсальнішою мистецькою формою. Двоповерховість, поєднання сакрального й профанного, трагічного й комічного перетворило дерев`яну скриньку з ляльками на одну з моделей світу. Пропонуючи вашій увазі цей збірник, де зібрано зразки багатьох із видозмін, які сталися з вертепом, сподіваємося, що він послужить імпульсом для подальших пошуків - і на папері, і на сцені.
82.3(4УКР)
У-45
Українські думи / упоряд. О. К. Артеменко. - К. : Техніка, 2011. - 160 с. : іл.

До книжки ввійшли найвідоміші народні думи, в яких відображено силу українського народу, його любов до Батьківщини, поетичну геніальність, високу моральність. У "живих літописах" змальовано героїчні й драматичні події і явища суспільного життя. Зокрема, героями цих дум є козак Голота, Самійло Кішка,Маруся Богуславка, Богдан Хмельницький та інші гідні сини і доньки українського народу.
82.3(4УКР)
У-45
Українські легенди / упоряд. Г. В. Рогач ; передм. Я. П. Гоян. - К. : Веселка, 2011. - 196 с. : кол. іл.

Присвячені небуденним подіям і непересічним героям, народні легенди повертають до життя такі видатні постаті, як Іван Сірко, Богдан Хмельницький, Олекса Довбуш та ін. Як дзеркало уяви наших предків, легенди несуть у собі справжню художню цінність. Цей унікальний збірник дозволить читачеві подивитися на відомі історичні події через чарівну призму фантазії та народного гумору.