Украина онлайн

Курси валют:

finance.ua finance.ua


Закарпатська ОДА

Закарпатська облрада
Бажаєте, щоб про Вас дізнався Світ? Долучайтесь до партнерства з бібліотекою!


Реклама:


Серпень 2008

Данилишин, Олексій Васильович. Дзвони пам`яті [Текст] : штрихи національно-визвольної боротьби Жидачівщини 1939 -1950-ті роки / О. В. Данилишин, 2007. - 384 с.

В основі книжки - довідки про громадян Жидачівського району Львівської області, членів ОУН, воїнів УПА, інших жителів - борців за волю й державність України. Частина з них полягла на полях битв, була розстріляна без суду і слідства чи засуджена до страти, інші зазнали тяжких знущань і поневірянь у сталінських гулагівських концтаборах або за допомогу повстанцям були депортовані з рідних місць у Сибір, на Північ, Далекий Схід чи Казахстан, часто цілими родинами. Відомості подаються у тій повноті, в якій автору та його добровільним помічникам удалося досі їх збирати, з надією, що у подальшому молодші покоління краян продовжать цю роботу.
Календар "Просвіти" на 2008 рік [Текст] : [Календар-альманах] / Уклад. П.М. Федака, 2008. - 160 с

Календар-альманах "Просвіти" на 2008 рік знайомить читача з пам'ятними датами історії Закарпаття і всієї України, постатями вчених, письменників, художників, педагогів, громадських, культурних і політичних діячів, перлинами української поезії, подіями, які відбулися в житті крайового товариства "Просвіта" й нашої області тощо.
Кудрявская, Людмила Борисовна. Природы вернисаж [Текст] : новые стихи / Л. Б. Кудрявская , 2008. - 124 с.

Часто ли вы смотрите в небо? А если да, то какие мысли возникают у вас при виде плывущих в свете дня облаков или мерцающих в ночи созвездий? Какие чуства обуревают вас, бродящих под летним дождиком или же по золотистой опавшей листве? А, может, вы просто шагаете себе на роботу или по делм, и вас мучают какие-то тревоги, вы на кого-то (а, возможно, и на себя) за что-то злитесь?
Попытайтесь взглянуть вокруг, на окружающую вас природу, глазами автора этой книги, и вы тоже увидите поэзию и красоту, разлитую в ней...
Між Карпатами і Татрами [Текст] : Зб. студент. перекладів. Вип. 7 / Упоряд. Т. Ліхтей, 2008. - 56 с.

До збірника "Між Карпатами і Татрами" (Випуск 7) увійшли уривки з прозових творів закарпатських авторів О.Гавроша, М.М.Дочинця, Г.Малик, М.Рошка, С.Федаки, В.Шкірі та уривки з нарису Ю.Шиповича, І.Козаря "На берегах Пині" у словацьких перекладах М.Вейкай, Т.Горничар, Дз.Лободи, Я.Майоли, А.Русанюк, Л.Свиди, Ю.Соляник, Н.Тимчук, Р.Толвай, М.Шваб.
У рубриці "Наш гість" - відомий словацький перекладач Юрай Андрічик з перекладами поезій Н.Панчук та Т.Ліхтей.
Стецюра, Іван Кононович. Любов, омита кров`ю [Текст] : роман у віршах / І. К. Стецюра, 2008. - 316 с.

Видавши роман "Полювання на вепра" та "Надія помирає останньою" (2006-2007 рр.), Іван Стецюра не забарився з подачею на суд читача роману у віршах "Любов, омита кров'ю".
Цей захопливий гостросюжетний твір, в основу якого покладена легенда про незрадливе кохання дівчини із заможної родини і простого хлопця-верховинця, є своєрідним гімном Любові, яка не знає перепон на своєму шляху, навіть під загрозою смерті.
Фединишинець, Володимир Степанович. Не помру, доки не напишу бестселер "Старий і гори" [Текст] : [дванадцять горнят бесіди] / В. С. Фединишинець, 2008. - 112 с.

Дванадцять горнят бесіди - це виношені й вихлюпнуті настрої, мрії, емоції, інтерв'ю-подорожі життям і творчістю непересічного письменника, який любить пожинати славу на ужгородському Корзо...
Довідник закарпатських Internet-ресурсів [Текст] : справочное издание / Закарпат. обл. універс. наук. б-ка, Відділ інформ.-бібліогр. роботи, 2008. - 84 с.

Довідник є другою спробою систематизації закарпатських Інтернет-сайтів зі сфер державного, суспільного, політичного, громадського життя, а також освіти, науки, культури та медійного простору.
Ця збірка - ще один інструмент прискореного пошуку конкретних адрес в сегменті мережі Інтернет.
Довідник містить інформацію станом на 1 березня 2008 року.
Ми подаємо адреси тільки тих сайтів, які працювали на цей час.
Зміни і доповнення ресурсних можливостей мережі відбуваються потійно. Тому ми із вдячністю сприймемо зауваження і пропозиції щодо змісту довідника.
Карпатська Україна - героїчна сторінка історії нашої держави [Текст] : (метод.-бібліогр. матеріали до 70-річчя Карпатської України) / Закарпатська обл. універсальна наук. б-ка, Закарпатська обл. б-ка для дітей та юнацтва, 2008. - 72 с.

Методико-бібліографічні матеріали "Карпатська Україна - героїчна сторінка історії нашої держави" розраховані на використання в організації різноманітних форм масових заходів в період відзначення 70-річчя Карпатської України для читачів різних вікових категорій, в тому числі - для школярів середнього та старшого шкільного віку.
Матеріали доповнені докладною бібліографією, яка може бути використана в допомозі читачам при підготовці ними рефератів, курсових та дипломних робіт, а також поглибленого вивчення питань, пов'язаних з відповідним періодом історії нашого краю.
Качкан, Володимир Атаназійович. Іван Хланта [Текст] : біобібліогр. покажч. / В. А. Качкан, 2008. - 458 с.

У бібліографічному покажчику станом на 3 березня 2008 р. подано окремі видання та рецензії на них, фольклористичні, літературознавчі, мистецтвознавчі статті, опубліковані у періодичній пресі, тематичних збірниках, та література про життя і творчість кандидата філологічних наук, доктора мистецтвознавства, заслуженого діяча мистецтв України І.В.Хланти.
Книга Закарпаття [Текст] : Анотований каталог видань 2007 року: (З фондів Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки). Річник VІ / Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека, 2008. - 112 с.

Видання вміщує короткі інформації про книжки та іншу друковану продукцію, що протягом 2007 року вийшли на Закарпатті. До кожної анотації додається репродукція обкладинки анотованої книги.
Каталог формується з надходжень до ЗОУНБ - центральної книгозбірні регіону - обов'язкового примірника видань.
Для фахівців з проблем книговидавничої справи на Закарпатті та в Україні, представників органів державної влади та управління, керівників бібліотек, книготоргів, книжкових бірж, книгарень, організаторів книжкових ярмарків, бібліографів, науковців, студентів тощо.
Громаду села об`єднала бібліотека [Текст] : (з досвіду роботи Малокопанської бібліотеки-філії Виноградівської РЦБС) / уклад. Н. М. Панчук ; відп. за вип. Л. З. Григаш. - Ужгород : [б. и.], 2008. - 12 с. - 3 грн.