Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Галузева література >

Електронна бібліотека

Белей Л. Курс старословянської мови : Вступ. Писемність. Пам'ятки. Лексикологія. Тексти. - Ч.1. - Ужгород, 2012. - 136 с.
 

Пропонований „Курс слов’янської мови” складатиметься з двох частин. У першій частині проаналізовано лінгво-культурологічну проблематику, пов’язану як з виникненням слов’янської писемності, та і з впливом на її формування та розвиток сучасних слов’янських мов, а також розглядаються старослов’янські пам’ятки та лексика старослов’янської мови. Оскільки ця проблематика  під сильним ідеологічним пресом, в результаті чого вона нерідко піддавалася хибним, ідеологічно вмотивованим інтерпритаціям, а не раз – і відвертим фальсифікаціям, то її об’єктивний аналіз у світлі досягнень сучасної як української, так і зарубіжної славістики є необхідною передумовою при підготовці сучасного фахівця-україніста чи славіста.


Новини

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день