Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Письменники Закарпаття – лауреати літературних премій

Всі письменики Алфавітний покажчик Перелік премій

Літературно-мистецька премія ім. Братів Лепких



Рік заснування: 1992
Засновник: Журнал «Тернопіль»
Примітки
 
Всеукраїнська літературно-мистецька премія імені Братів Богдана та Левка Лепких — всеукраїнська літературно-мистецька, громадсько-політична відзнака. Заснована 1991 редакцією журналу «Тернопіль». До 2005 — Всеукраїнська літературно-мистецька та громадсько-політична премія імені Братів Богдана та Левка Лепких.
Нею нагороджують людей, які зробили значний вклад у розвиток української культури.
Певний час (через відсутність коштів) премію не вручали. Стараннями ініціативної групи у складі Богдана Хаварівського, Романа Півторака, Михайла Ониськіва та інших у грудні 2008 року премію було відновлено.
Вручення та пошанування лауреатів Премії за кожен попередній рік проводиться у визначений Положенням термін — 22 січня, у День Соборності України. Вік учасника не обмежений. Необхідні матеріали: автобіографія, творчий життєпис у довільній формі, подання від громадської організації, перелік робіт, завірених громадською організацією. Матеріали приймаються протягом року. Розгляд у січні.
Нагорода – значок (автор — заслужений художник України Євген Удін; раніше був інший значок роботи заслуженого художника Україн Ярослава Омеляна), диплом, посвідчення, грошова винагорода (розмір установлюється щорічно).
 
Лауреати:
1.) Дурунда Андрій Ілліч
2.) Янчик Олекса Іванович

Новини

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день