Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Письменники Закарпаття – лауреати літературних премій

Всі письменики Алфавітний покажчик Перелік премій

Літературна премія малої прози



На честь: І. Чендея
Рік заснування: 2017
Засновник: родина письменника
Примітки
У 2017 році з нагоди 95-річчя дня народження відомого українського прозаїка, лауреата Шевченківської премії Івана Чендея родина письменника заснувала і щорічно проводить Всеукраїнський літературний конкурс малої прози з метою заохочення розвитку української літератури у цьому жанрі, вивчення творчої спадщини Івана Чендея
Конкурс проводиться у двох номінаціях:
1) Мала проза – приймаються неопубліковані раніше твори українською мовою обсягом не більше 20 тисяч знаків з пробілами.
2) Чендеєзнавство – стаття, відгук, наукові роботи, які раніше не публікувалися або були опубліковані упродовж трьох останніх років.
Подавати твори слід в електронному вигляді на електронну адресу: konkurschendej@gmail.com
Роботи подаються на конкурс анонімно. Анкета учасника може бути прикріплена до листа окремим файлом. До участі у конкурсі у кожній номінації можна подавати лише один твір.
Лауреати конкурсу повідомляються про результат персонально після ухвалення рішення журі. У кожній номінації буде визначено переможців — 1, 2, 3 місця, — які отримають диплом і спонсорські подарунки. Вручення нагород відбудеться на садибі Івана Чендея в Ужгороді під час заходів «Чендей-Фесту»
За словами директора Міжнародного благодійного фонду імені Івана Чендея Івана Трещака, кожні п’ять років планують видавати збірник із найкращими творами конкурсантів.
Лауреати:
1.) Маркович Олеся Михайлівна

Новини

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день