Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Художники Закарпаття


Електронна база «Художники Закарпаття» надає можливість професійним художникам різних жанрів безкоштовно скористатись цим інформаційним ресурсом. До наданої Вами інформації (коротка творча біографія та фото власних творів) мають доступ всі користувачі України та інших країн, що цікавляться образотворчим мистецтвом.

 Федор Олексій Олексійович
Народився :1985-03-21
Місце народження: м. Ужгород
Біографія.

Представник сучасного покоління закарпатських митців, аквареліст, графік, живописець, дизайнер.
 
Образотворчим мистецтвом займається зі шкільних років, брав участь у районних та обласних учнівських конкурсах і олімпіадах.
У 2004 році закінчив відділення дизайну Ужгородського коледжу мистецтв імені Адальберта Ерделі. У 2010 році здобув магістерський ступінь у Львівській національній академії мистецтв за спеціальністю "дизайнер інтер’єрів, викладач, дослідник". Із 2010 року працює викладачем фахових і профільних дисциплін на факультеті дизайну Закарпатської академії мистецтв. У 2014 році вступив до складу молодіжного об’єднання при Закарпатській організації Національної спілки художників України, а в 2017 році очолив його.
 
Активний учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних художніх виставок із 2004 року. Провів чотири персональні виставки своїх живописних та графічних робіт в Ужгороді.
 
Живопис митця реалістичний, неконфліктний, камерний, із чіткою побудовою композиції та перспективи. Серед улюблених жанрів художника домінує пейзаж. Відає перевагу написанню картин наживо (a la prima), аніж у майстерні. В графіці використовує техніку туш-перо. Вважає, що справжнє мистецтво твориться тоді, коли людина працює в задоволення, від щирої душі та з любов’ю.
 
[інформацію взято з сайту "Арт-простір Закарпаття"]
Останній сніг
2017
60 x 50
полотно, акрил
Слобода
2012
70 x 50
картон, олія
Дуб
2004
30 x 42
Солотвинська церква
2007
40 x 30

Новини

2024-02-29

До вашої уваги нові надходження до Відділу краєзнавства.

2024-02-29
9 березня 2024 року виповнюється 210 років із дня народження українського поета Тараса Шевченка.  Шевченкове життя – символ тернистого шляху боротьби за свободу. Воно постало  перед українцями живим прикладом того, як можна крок за кроком звільнятися з полону пригніченості, зневіри, комплексу меншовартості і національної депресії. Минають роки, століття, а гострота і сила  Шевченкового слова живе. Дух свободи, людської гідності – найвеличніших вселюдських понять – через віки випробувань, пережитих Кобзарем, приходять до українців і додають їм упевненості у власному самоствердженні.  
2024-02-29

Запрошуємо усіх бажаючих на вечір-присвяту до 75-річчя з Дня народження Володимира Івасюка!

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день