Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Художники Закарпаття


Електронна база «Художники Закарпаття» надає можливість професійним художникам різних жанрів безкоштовно скористатись цим інформаційним ресурсом. До наданої Вами інформації (коротка творча біографія та фото власних творів) мають доступ всі користувачі України та інших країн, що цікавляться образотворчим мистецтвом.

 Дубовець Сергій
Народився :1964-10-24
Місце народження: м. Ужгород
Біографія.

Сучасний живописець і графік.
У 1984 році закінчив Ужгородське училище прикладного мистецтва (відділення художньої обробки металу). У його становленні як художника значну роль відіграли Павло Бедзір і Ференц Семан – культові фігури для кількох поколінь мистецької молоді. Після училища вступив у Львівський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва, але через рік залишив навчання. Кілька років прожив у Австралії, де знайшов своїх шанувальників і можливість активно працювати, однак зрештою повернувся у рідний Ужгород. Пройшовши через митарства буремних 1990-х і спокусу стабільної роботи, він нині почергово присутній то у реальному, то у віртуальному мистецьких середовищах. Художник випрацював власну графічну й живописну мову, у якій ідеї й техніка зображуваного творять дивовижну єдність. Тонкі перетікання значень і смислів фізично проявляються найтоншим напилом відтінків. Найчастіше його роботи – це метафоричні вирази філософських ідей та пережитих станів, що вимагають абстрагування від реальності й конкретики, однак чіпляють глядача чуттєво й інтелектуально. Його абстрактні композиції – естетично довершені, графічні роботи – філігранно опрацьовані. В активі художника більше десятка персональних і колективних експозицій в Україні, Австрії, Італії, США, Австралії. Його роботи завжди привносять нове звучання на форумах мистецтва, арт-фестах і виставках, а творчість у цілому належить до найцікавіших явищ сучасного закарпатського мистецтва.
 
[інформацію взято з сайту "Арт-простір Закарпаття"]
Стомленість ангела
2006
64 x 46
синтетичний шовк, гелева ручка
Пісня пісень
2008
70 x 50
картон, акрил, змішана техніка
Нас чекають
2000
60 x 40
картон, акрил
Маленький театр
1992
34 x 54
папір, акрил, змішана техніка
Новий міф
2003
54 x 34
папір, акрил, змішана техніка

Новини

2024-04-04

Шановні користувачі, для вас нові надходження до Відділу краєзнавства.

2024-04-03
«Доброго здоров’я!» – так часто вітаються українці. А коли прощаються, кажуть: «Бувайте здорові!». Тобто бажають здоров’я і при цьому майже не замислюються, який глибокий зміст у цих словах. Здоров’я ‒ це справжнє багатство, наявність якого ми часто ігноруємо. 7 квітня весь світ відзначає Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), точніше, прийняття статусу цієї організації. З цієї нагоди пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку "Здоров’я - головний життєвий скарб".
 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день