Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Художники Закарпаття


Електронна база «Художники Закарпаття» надає можливість професійним художникам різних жанрів безкоштовно скористатись цим інформаційним ресурсом. До наданої Вами інформації (коротка творча біографія та фото власних творів) мають доступ всі користувачі України та інших країн, що цікавляться образотворчим мистецтвом.

 



Коштура Василь Васильович
Народився :1940-02-23
Місце народження: с. Зняцьово Мукачівського району Закарпатської обл.
Біографія.

Художню освіту здобув в Ужгородському художньому училищі, але відчуваючи потребу в подальшому навчанні, вступає до Одеського педагогічного інституту ім. К.Д. Ушинського, де здобув творчу спеціальність - живопис. Після закінчення вузу працює на Ужгородському механічному заводі інженером-архітектором, а з 1992 року - художником-викладачем з малювання в Ужгородському професійному ліцеї.
Як художник Василь Васильович працює в жанрі натюрморту, пейзажної та жанрової композиції, любовно, з поетичним відчуттям оспівує рідну землю, пише польові квіти, соняшники, маки та інше.
У пейзажних картинах митець відображає чарівні краєвиди Карпат.
Водоспади займають почесне місце у творчості художника. Його палітра оптимістична, що надає творам емоційно піднесеного настрою.
З 1976 по 2006 рік художником організовано шість персональних виставок і кожна з них викликала захоплені відгуки у глядачів. Крім того, як активний член творчого об*єднання "Барви Карпат" бере участь у всіх його колективних виставках, загальноміських, обласних, а в 2001 році його картина "Соняшники" була відібрана на республіканську виставку, яка проводилась у рамках всеукраїнського огляду народної творчості. Василь Васильович перебуває у постійному творчому пошуку і за безліч років творчої діяльності знайшов своє творче обличчя.
 
 
Агіткультбригада серед колгоспників Міжгірщини
1979
90 x 80
Полотно, олія
Водоспад Шипот
1988
61 x 75
Полотно, олія
Замок у Невицькому
1995
65 x 50
Полотно, олія
Соняшники
1996
50 x 65
Полотно, олія

Новини

2025-11-14
Запрошуємо на творчу зустріч з Андрієм Мероником! 19 листопада о 17:00 у читальній залі нашої бібліотеки відбудеться зустріч із Андрієм Мероником – українським письменником, математиком, благодійником та співвласником мережі стоматологічних клінік у Києві. Андрій Мероник — багатогранна особистість: член громадської організації «Авіація загального призначення України», випускник Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та НаУКМА, автор книжок, що охоплюють дуже різні світи — від криптотрейдингу до особистих історій та рефлексій про війну. Серед його відомих видань: «Золотий Грааль криптовалютного трейдингу», «69 невдалих побачень», «24.02», «Беззубий Бізнес». На зустрічі говоримо про творчість, досвід, сміливість пробувати нове та силу історій, що здатні надихати. Приходьте на щиру й відверту розмову! Вхід вільний.
2025-11-12

Шановні користувачі, для вас нові надходження до Відділу краєзнавства.

2025-11-12

Шановні користувачі, для вас новинки Відділу обслуговування користувачів.

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день