Біографія.
Член Спілки художників України (1987), двічі лауреат обласної премії ім. Йосипа Бокшая і Адальберта Ерделі (1998, 2012).
Народився на Закарпатті у селі Зняцеве Мукачівського району. У 1971 році закінчив відділ художнього розпису Ужгородського училища прикладного мистецтва (вчителі з фаху: Павло Балла, Шандор Петкі, Віктор Демидюк).
Художник працює у техніці станкового живопису. Улюбленими жанрами є гірський та сільський пейзаж, натюрморт, а також зображення пам’ятників сакральної архітектури. При цьому в творчості майстра чільне місце займає саме пейзаж. Визнає це і сам митець: "Природа – це вічність, вона – життя, джерело енергії та натхнення, вона унікальна і цим гріх не скористатися художнику. Я отримую велике задоволення, коли відтворюю на полотні неперевершену красу навколишнього середовища. Природа в будь-який час року і при будь-якій погоді є прекрасною, а художник якраз і "полює" за красою". Серед творчого доробку художника виділяється серія робіт із дерев’яними церквами Закарпаття. На полотнах майстра відтворено пам’ятники народної храмової архітектури Пилипця, Розтоки, Буківця, Гукливого, Колочави, Негрівця, Олександрівки, Сокирниці, Колодного, Ясіня, Кострина, Ужка…
Палітра митця яскрава й насичена, він не шкодує барв та відтінків для відображення природи. При цьому кожне полотно надзвичайно атмосферне: із зображеної зими аж віє морозною свіжістю, осінь завжди пахне прілим листям, а весна й літо просто захоплюють розмаїттям яскравих кольорів, що вміло передані чіткими порухами пензля. Як відзначають мистецтвознавці, це людина, котра вміє радіти життю, кожному прожитому і прийдешньому дню.
Учасник колективних художніх виставок: обласних – з 1976 року, всеукраїнських – з 1984 року, закордонних – із 1987 року. Учасник міжнародних пленерів та симпозіумів. Провів понад півтора десятка персональних виставок в Україні, Словаччині, Німеччині.
Роботи митця зберігаються у музейних і приватних збірках в Україні, Словаччині, Чехії, Угорщині, Німеччині, Китаї, Ізраїлі, США, Канаді, Великобританії, Австралії, Японії, Швейцарії.
[інформацію взято з сайту "Арт-простір Закарпаття"]