Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Художники Закарпаття


Електронна база «Художники Закарпаття» надає можливість професійним художникам різних жанрів безкоштовно скористатись цим інформаційним ресурсом. До наданої Вами інформації (коротка творча біографія та фото власних творів) мають доступ всі користувачі України та інших країн, що цікавляться образотворчим мистецтвом.

 Сіма-Павлишин Наталія Юріївна
Народився :1954-07-27
Місце народження: с. Дзвінкове Берегівського району Закарпатської області
Біографія.

Заслужений художник України. Член Національної Спілки художників України з 1993 року.
 
У 1976 році закінчила відділення художньої кераміки Ужгородського училища прикладного мистецтва.
Активна учасниця обласних, всеукраїнських і закордонних художніх виставок, міжнародних пленерів. Провела більше десяти персональних експозицій в Україні та Словаччині.
 
Працює в техніках олійного живопису, акрилу та пастелі. Своєю творчістю художниця постійно розширює і поглиблює свій спосіб транслювання дійсності. Додаються нові сюжети, акценти й нюанси, а визначає цей спосіб легка всеохоплююча святковість, що робить граційною та невимушеною красу зображеного світу. Повторювані варіанти краси можуть спровокувати падіння інтересу до творів, однак талант художниці передбачає несподіванки і закладає у кожен твір елемент неочікуваного відкриття – якоїсь ледь вловимої інтонації чи ностальгійної нотки. 
Твори художниці зберігаються у музейних і приватних колекціях України, Словаччини, Угорщини, Чехії, Франції, Німеччини, Італії, Голландії, США та інших країн.
 
[інформацію взято з сайту "Арт-простір Закарпаття"]
Осіння пора
Скоро весна

Новини

2024-04-24
Любі друзі! 25 квітня о 16:30 запрошуємо вас на лекцію до Дня пам'яті Чорнобильської катастрофи. Лектор — вчитель історії Юрій Офіцинський. Місце проведення — проспект Свободи, 16, читальна зала бібліотеки.
2024-04-17
Запрошуємо на Клуб літературних дебютів "Нові імена", який відбудеться 24 квітня о 16:00. Цього разу у нас три дебютантки: Олександра Янчишин, Наталія Фогел та Олена Прібиткова.  Місце зустрічі: м.Ужгород, пр.Свободи, 16. Вхід вільний!
 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день