Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Художники Закарпаття


Електронна база «Художники Закарпаття» надає можливість професійним художникам різних жанрів безкоштовно скористатись цим інформаційним ресурсом. До наданої Вами інформації (коротка творча біографія та фото власних творів) мають доступ всі користувачі України та інших країн, що цікавляться образотворчим мистецтвом.

 Табака Тарас Михайлович
Народився :1965-12-06
Місце народження: м. Ужгород
Біографія.

Член асоціації діячів мистецтва України та західнонімецької спілки RKB.
 
Народився 6 грудня 1965-го року в Ужгороді. В 1988-ому році закінчив Львівський політехнічний інститут, а в 1998-му – факультет монументального живопису Київської академії мистецтв.
 
У живописі митець не обмежує себе рамками певного стилю чи напрямку. Пише полотна як в реалістичній, так і в модерній манері. Його роботам притаманна виважена кольорова гама, вдала передача світла та тіні, цікава побудова композиційних рішень.
У своєму мистецтві відображає почуття та думку, вибудовує метафоричні образи, певну інтригу і спонукає глядача до діалогу. "Мистецтво – це лише призма світу, феноменологічні зв’язки з його ритмами, імпульсами та змінами соціально-філософських концепцій", – стверджує художник.
Його роботи – це увиразнення і конструювання світу, що вражає своєю цілісністю. "Моє завдання — продовжити знайомство глядача з сучасним світом, дати через полотно глядачеві силу. Це мій рецепт того, як нам пережити майбутнє", – вважає художник. Він творить мову форм і обрисів у широкому діапазоні наративів сучасного мистецтва.
 
Із 1994 року постійний учасник художніх експозицій і симпозіумів в Україні та за кордоном. Із 2004 року автор, співавтор та куратор низки проектів сучасного мистецтва.
 
[інформацію взято з сайту "Арт-простір Закарпаття"]
Без назви
2008
із циклу "Траса" 200 x 140
полотно, олія
Долина сплячих дітей
Композиція
Спаситель
Без назви
2008
із циклу "Траса" 200 x 140
полотно, олія
Без назви
2008
із циклу "Траса" 200 x 140
полотно, олія
Без назви
2008
із циклу "Траса" 200 x 140
полотно, олія
Щасливі роки
2007
70 x 90
полотно, олія
Час кохати
2008
390 x 150
полотно, олія

Новини

2023-09-29
Дорогі колеги, автори книг, читачі та всі поціновувачі читання щиро вітаємо вас з Всеукраїнським днем бібліотек. Авторам бажаємо, щоб книги писалися легко і швидко видавалися, колегам зичимо, щоб щодень дарував нових і вдячних читачів, читачам – отримувати насолоду від прочитаного і, щоб всі ми часто зустрічалися в стінах бібліотеки.  Бажаємо всім нам натхнення, невичерпного оптимізму, добробуту і перемоги! З святом!
 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день