Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Нові надходження

ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОРИСТУВАЧІВ

2023-06-30

615
Р 49
Різак, Галина Вікторівна. Курс лекцій з фармацевтичної хімії : для студентів спец. "Фармація" мед, ф-ту : кн. 1 / Г. В. Різак. – Ужгород : ФОП Сабов А. М., 2022. – 194 с. : іл.

У курсі лекцій з навчальної дисципліни "Фармацевтична хімія" галузі знань 22 "Охорона здоров'я" за спеціальністю 226 "Фармація" представлені теми, що передбачені до вивчення робочою навчальною програмою. Видання призначене для студентів медичного факультету спеціальності "Фармація".

615
Р 49
Різак, Галина Вікторівна. Курс лекцій з фармацевтичної хімії : для студентів спец. "Фармація" мед. ф-ту : кн. 2 / Г. В. Різак. – Ужгород : ФОП Сабов А. М., 2022. – 284 с. : іл.

У курсі лекцій з навчальної дисципліни "Фармацевтична хімія" галузі знань 22 "Охорона здоров'я" за спеціальністю 226 "Фармація" представлені теми, що передбачені до вивчення робочою навчальною програмою. Видання призначене для студентів медичного факультету спеціальності "Фармація".

615
Р 49
Різак, Галина Вікторівна. Курс лекцій з фармацевтичної хімії : для студентів спец. "Фармація" мед. ф-ту : кн. 3 / Г. В. Різак. – Ужгород : ФОП Сабов А. М., 2022. – 196 с. : іл.

У курсі лекцій з навчальної дисципліни "Фармацевтична хімія" галузі знань 22 "Охорона здоров'я" за спеціальністю 226 "Фармація" представлені теми, що передбачені до вивчення робочою навчальною програмою. Видання призначене для студентів медичного факультету спеціальності "Фармація".

615
Р 49
Різак, Галина Вікторівна. Збірник задач з фармачевтичної хімії : навч.-метод. посіб. / Г. В. Різак. – Ужгород : ФОП Сабов А. М., 2022.  – 168 с. : іл.

У навчально-методичному збірнику викладено коротко теоретичний матеріал і задачі по визначенню структури лікарських речовин сучасними фізико-хімічними методами: протонної резонансної, інфрачервоної спектроскопії, ультрафіолетової спектроскопії, а також теоретичний матеріал і задачі з практичного застосування хроматографічних методів в фармацевтичному аналізі: тонкошарової хроматографії (ТШХ), газової та високоефективної рідинної хроматографії.

342.9
Г 85
Грін, Олександр Олексійович. Основи фармацевтичного права в питаннях та відповідях : навч. посіб. / О. О. Грін. – Ужгород : ФОП Сабов А. М., 2022. – 242 с.

Навчальний матеріал подано відповідно до змісту навчальної програми дисципліни "Фармацевтичне право та законодавство" для студентів фармацевтичних та медичних факультетів ВНЗ IV рівня акредитації, фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти, інтернів та слухачів курсів післядипломної освіти галузі знань 22 "Охорона здоров'я», спеціальності 226 "Фармація, промислова фармація", затвердженої наказом МОЗ України від 26.07.2016 p. У навчальному посібнику основний зміст дисципліни викладається за системою "питання – відповідь". Структурний зміст і текстове наповнення посібника обумовлені реформуванням фармацевтичного сектору у процесі проведення медичної реформи в Україні. Значна увага приділяється концепції розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я на 2020-2025 poки. Видання може бути корисним керівникам та працівникам практичної фармації, організаторам охорони здоров'я, керівникам медичних закладів та установ, практикуючим лікарям, середньому медичному персоналу, а також всім, хто цікавиться питаннями фармацевтичного права.

615
Р 49
Різак, Галина Вікторівна.  Конспект лекцій з фармацевтичної хімії : для студентів IV курсу мед. ф-ту спец. "Фармація" : навч.-метод. вид. : ч. 2 / Г. В. Різак. – Ужгород : ФОП Сабов А. М., 2022. – 170 с. : іл.

У конспекті лекцій з навчальної дисципліни "Фармацевтична хімія" галузі знань 22 "Охорона здоров'я" за спеціальністю 226 "Фармація" представлені теми, що передбачені до вивчення робочою навчальною програмою дисципліни для студентів ІV курсу у восьмому семестрі. Видання призначене для студентів медичного факультету спеціальності "Фармація".

 


Новини

2023-09-26
Капуркова книжка повертається!!! Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф. Потушняка запрошує дати новий подих своїй домашній бібліотеці, адже книга не повинна припадати пилом, її потрібно читати. У п’ятницю, 29 вересня, з 11:00 до 16:30 пропонуємо всім охочим завітати у вуличну книжкову ятку, що розташується біля воріт заднього дворику бібліотеки (пр.Свободи, 16), та безкоштовно обміняти будь-яку зі своїх прочитаних книг на нову! Прохання: приносити книги у хорошому стані, тільки художню літературу (бажано видання після 2000-х років) та виключно українською мовою! 
2023-09-25
Друзі, відзначайте Всеукраїнський день бібліотек разом з нами!   Ми з нашими партнерами підготували для вас насичену програму 29 вересня!!!  ⚡️11:00 - 16:30 - ваша улюблена акція з буккросингу "Капуркова книжка" та фотозона у дворику бібліотеки (пр.Свободи,16)  ⚡️ 12:00 - 15:00 - Літературне бібліокафе (вул.Капітульна,10)  ⚡️ 14:00 - Майстер-клас "Гачкуємо закладки в книжку"  за сприяння Карпатський Фонд / Carpathian Foundation (пр.Свободи, 16)  ⚡️День відкритих дверей в Tatohub.Ужгород (пр.Свободи,16) :      👉 11:00 - 16:30 - вулична презентація проєкту жителям міста      👉 17:30 - інтерактивна лекція про стосунки      👉 18:00 - розвантажувальний захід для всіх "Молодіжні вечорниці"  з Ужгородською молодіжною радою  🍩🍬☕️А ще ми будемо пригощати вас кавою та смаколиками увесь день!!!  ✅ Про кожен захід будемо писати детальніше окремими дописами. Тому стежте за оновленнями на нашій стрічці!!!
2023-09-21

26 вересня, о 17:00, в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка відбудеться презентація нових книжок Дмитра Кременя та видань про Шевченківського лауреата. 70-річчя від дня народження відомого поета, публіциста, перекладача, який сформувався як особистість на Закарпатті, а прожив більшу частину життя у Миколаєві, відзначається на державному рівні. У ювілейний рік вийшло шість різнопланових видань, які й будуть представлені в Ужгороді.
Під час вечора заплановане і відкриття виставки картин Дмитра Кременя, які він малював в ужгородський період життя у мистецькій студії Золтана Баконія.

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день