Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Письменники Закарпаття – лауреати літературних премій

Всі письменики Алфавітний покажчик Перелік премій

Літературна премія ім. Леоніда ВишеславськогоРік заснування: 2007
Засновник: нащадки поета
Примітки

Літературна премія імені Леоніда Вишеславського «Планета поета» заснована 2007 р. його нащадками — донькою Іриною Вишеславською та онуком Глібом Вишеславським, поетами — Дмитром Бураго, Петром Осадчуком. Назва премії пов'язана з малою планетою, відкритою у 1979 р. і названою на честь поета — «Вишеславія». Присуджується щороку за досягнення у філософській ліриці в номінаціях — «Українська мова» і «Російська мова». До складу журі входять засновники премії та лауреати попередніх років. Крім лауреатів у жанрі поезії, визначаються дипломанти за літературознавчі розвідки, спогади, переклади.

Про премію 

Лауреати:
1.) Кремінь Дмитро Дмитрович

Новини

2024-02-22
23 лютого о 15:00 запрошуємо на групу психологічної підтримки за темою "Стресостійкість під час війни". Вхід вільний. Місце проведення: пр.Свободи,16.   Цей захід став можливим завдяки сприянню Карпатський Фонд / Carpathian Foundation Fondation de France
2024-02-13

17 лютого відзначає своє 65-річчя сучасна українська письменниця і перекладачка Євгенія Кононенко, творчість  якої заслуговує на увагу, бо є віддзеркаленням життя української інтелігенції 90-х років, західної культури, погляду звичайної пересічної людини та долі сучасної української жінки. Творчий доробок Євгенії Кононенко відзначено багатьма літературними та книжковими преміями. Пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку „Королева короткої прози”, присвячену творчості Євгенії Кононенко.

2024-02-13

До вашої уваги нові надходження до Відділу краєзнавства.

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день