Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Письменники Закарпаття – лауреати літературних премій

Всі письменики Алфавітний покажчик Перелік премій

Міжнародна літературна премія ім. Миколи Гоголя „Тріумф”



Рік заснування: 1998
Засновник: Чернігівський медіа-клуб за сприяння Національної спілки письменників України
Примітки
 Премію створено громадською організацією «Чернігівський медіа-клуб» за сприяння Національної спілки письменників України та міжнародних громадських організацій і благодійних фондів 7 травня 1998 року — для розвитку вітчизняного книговидання і підтримки українських письменників, митців, науковців, журналістів, працівників культури та освіти, громадських діячів і меценатів.
Комітет з Міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя («Тріумф») у складі п'яти осіб (відомих письменників, науковців та громадських діячів) очолює президент ГО «Чернігівський інтелектуальний центр», голова Чернігівської міської організації Національної спілки журналістів України, завідувач редакції радіо ТРА «Новий Чернігів», член Національної спілки письменників України Сергій Дзюба.
Щороку Комітет нагороджує лауреатів Міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя («Тріумф»): письменників, митців, науковців, журналістів, працівників освіти та культури, громадських діячів і меценатів, які мешкають в Україні та за кордоном.
Кандидатура кожного претендента на здобуття премії обговорюється всіма членами Комітету і затверджується відкритим голосуванням (також члени Комітету можуть підтвердити свій вибір в будь-який інший спосіб — по телефону, факсом або листом).
Нагорода вручається раз у житті (за винятком колективних номінацій, а також, якщо творчу людину відзначено в іншій номінації — наприклад, як громадського діяча та мецената).
Кількість лауреатів та розмір премії щороку визначає її засновник. Громадські діячі і меценати, а також родини лауреатів Міжнародної літературної премії «Тріумф», відзначених посмертно, отримують дипломи (без фінансової частини). Повідомлення про лауреатів розміщується в засобах масової інформації.
 
Додаткова інформація

Про премію 

 

 

Лауреати:
1.) Кремінь Дмитро Дмитрович

Новини

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день