ім. Ф.Потушняка"

UA RU EN

ШАНОВНІ УЖГОРОДЦІ!

Відділ художньої літератури  пропонує бібліотечне обслуговування вдома для тих читачів, яким стан  здоров’я не дозволяє відівідувати бібліотеку.  Телефон: 2-39-82.

Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" надає можливість доступу до глобальних віртуальних баз бібліотек.

На сайті доступний електронний каталог бібліотеки. Перевірити наявність потрібної вам книги чи журналу наразі можна онлайн за адресою www.catalog.biblioteka.uz.ua

2020-01-30
28 січня у відділі документів іноземними мовами бібліотеки відкрилась виставка картин ужгородського художника члена Творчого об'єднання ім. Міхая Мункачі Товариства угорського інтелігенції Закарпаття Олександра Балога. Виставку відкрила і високо оцінила творчість художника Андрея Фукс, секретар Творчого об'єднання ім. Міхая Мункачі Товариства угорської інтелігенції Закарпаття. У своєму привітанні вона підкреслила, що Олександр Балог окрім участі у групових виставках творчого об'єднання може похвалитися кількома персональними виставками. Це дев'ята виставка відомого в Ужгороді митця, три з яких відбулися в Будапешті. Художник займається пейзажним живописом з юних років, в основному малює пастеллю. На виставці представлено 28 акварелей та пастелей, які найчастіше зображують міські пейзажі в різні періоди та з різним настроєм. На відкритті виставки виступив вокальний ансамбль угорської народної пісні "Ружа" будинку культури села Тейглаш під керівництвом Чілли Сікора. Виставка триватиме до кінця лютого. Світлини.