Комунальний заклад
"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф.Потушняка"

Закарпатської обласної ради

UA RU EN 

ШАНОВНІ УЖГОРОДЦІ!

Відділ художньої літератури  пропонує бібліотечне обслуговування вдома для тих читачів, яким стан  здоров’я не дозволяє відівідувати бібліотеку.  Телефон: 2-39-82.

Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" надає можливість доступу до глобальних віртуальних баз бібліотек.
Детальніше

На сайті доступний електронний каталог бібліотеки. Перевірити наявність потрібної вам книги чи журналу наразі можна онлайн за адресою www.catalog.biblioteka.uz.ua
Відділ художньої літератури  пропонує бібліотечне обслуговування вдома для тих читачів, яким стан  здоров’я не дозволяє відівідувати бібліотеку.  Телефон: 2-39-82.


2020-01-30  
28 січня у відділі документів іноземними мовами бібліотеки відкрилась виставка картин ужгородського художника члена Творчого об'єднання ім. Міхая Мункачі Товариства угорського інтелігенції Закарпаття Олександра Балога. Виставку відкрила і високо оцінила творчість художника Андрея Фукс, секретар Творчого об'єднання ім. Міхая Мункачі Товариства угорської інтелігенції Закарпаття. У своєму привітанні вона підкреслила, що Олександр Балог окрім участі у групових виставках творчого об'єднання може похвалитися кількома персональними виставками. Це дев'ята виставка відомого в Ужгороді митця, три з яких відбулися в Будапешті. Художник займається пейзажним живописом з юних років, в основному малює пастеллю. На виставці представлено 28 акварелей та пастелей, які найчастіше зображують міські пейзажі в різні періоди та з різним настроєм. На відкритті виставки виступив вокальний ансамбль угорської народної пісні "Ружа" будинку культури села Тейглаш під керівництвом Чілли Сікора. Виставка триватиме до кінця лютого. Світлини.