Комунальний заклад
"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф.Потушняка"

Закарпатської обласної ради

UA RU EN 

Нові надходження до бібліотеки

ВІДДІЛ ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ

2013-05-30

 

84(4УКР)6
В 48
Винничук, Ю. П.
    Весенние игры в осенних садах : [роман] / Юрий Павлович Винничук. – Х. : Фолио, 2012. – 350 с.


    Юрій Винничук не просто один з найвідоміших сучасних авторів, він – з числа найбільш читаних. Роман «Весняні ігри в осінніх садах» був, мабуть, найскандальнішим переможцем конкурсу «Книга року ВВС» за всю його історію. Еротичність і відкритість цього твору викликали у свій час цілий шквал пуританського обурення. Але це не просто відвертість, це щира сповідь головного героя, самотнього чоловіка, і сповідь ця сповнена іронії та самоіронії, комедії та трагедії...
 

 

84(4НІМ)
Г 43
Гессе, Г.
    Демиан : [роман] / Герман Гессе ; пер. с нем. С. К. Апта. – М. : Астрель : Полиграфиздат, 2012. – 224 с.


    Історія дорослішання і духовних пошуків молодої людини, яка розкриває складні філософські та психологічні проблеми. Книга, про яку великий Томас Манн писав, що вона надає «незабутньо електризуючий вплив», і порівнював її з «Страждання юного Вертера». Без «Деміана» не було б у літературі ХХ століття знаменитих «Степового вовка» і «Гри в бісер» ...

 

84(4УКР)6
К 58
Кожелянко, В.
   Діти застою : роман / Василь Кожелянко. – Чернівці : Книги-ХХІ, 2012. – 328 с.


   Розділена між кількома персонажами автобіографія і узагальнений портрет розчарованого покоління , нереалізовані кохання і втрачені України, даремні в наших умовах західні ідеали і безсила в наших головах східна мудрість, художньо переконливі екскурси у трагічне минуле і чітке передбачення безпросвітного майбутнього , бездонний розпач і в`їдливий гумор, «ліричні» відступи і «ненормативні» вислови – ось далеко не повний перелік того, що знайде у цьому романі спантеличений читач.

 

84(4УКР)6
М 21
Малярчук, Т.
   Біографія випадкового чуда : роман / Таня Малярчук. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2012. – 240 с.   


   Лєна з дитинства була особливою: без царя в голові, навіть Бог у неї був позичений. Якось Лєна облишила молитися – і нічого, грім не побив, і кульова блискавка, що колись спалила її улюблену виховательку, оминула. Але втратити віру в чудо їй не дала диво-жінка, яка нагодилася рятувати її земляків, поки сама, уже доросла, Лєна тренувалася на бездомних собаках. Чим обернеться власна спроба героїні допомогти ближньому – польотом над гніздом зозулі чи вознесінням?
 

 

84(4УКР)6
У-51
Ульяненко, О.
   Квіти Содому : роман / Олесь Ульяненко. – Х. : Фоліо, 2012. – 254 с.


   За яких обставин людина може опинитися на самому дні і чи може вона, навіть маючи бажання, вирватися звідти і повернутися до нормального життя? Чи можна змінити свою долю, якщо ти з дитинства приречений жити серед покидьків? На ці та багато інших питань намагаються знайти відповідь герої роману Олеся Ульяненка «Квіти Содому»
 

 Новини

2019-12-21

Шановні користувачі та колеги до вашої уваги "Календар краєзнавчих пам'ятних дат на 2019 р". Календар-щорічник є орієнтиром для громадськості краю у перебігу подій, ювілеїв та пам’ятних дат у 2019 році. Основу календаря складають ґрунтовні наукові розвідки про визначних діячів краю, підготовлені провідними карпатознавцями. Окремим розділом подано календар знаменних дат, які відзначатиме в 2019 році громадськість світу та України.

 

2019-10-16
18 жовтня о 17:00 в читальній залі відбудеться презентація персональної виставки картин вчителя англійської мови ЗОШ №3 Ольги Янович.
„ Я завжди любила і люблю квіти, вирощувати і компонувати їх в композиції у вазонах. Цю красу мені захотілося якось зафіксувати, але не просто зробити фотографію, а намалювати, передати красу кольору, гру світла і тіні. Більшість моїх робіт - це натюрморти, і частіше за все я пишу квіти. Мені по духу ближче всього реалізм і імпресіонізм. У своїх роботах я хочу передати момент або враження від моменту, яке у мене залишилося.”, - зазначає Ольга.

 

2019-10-16
Тобі цікаво, але соромишся запитати?!

Приходь 17 жовтня о 16:00 в ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка - ми поставимо всі незручні питання замість тебе!!!

ТАТУ-МАЙСТЕР, БАРИСТА, СТОМАТОЛОГ, ФОТОГРАФ, ПИСЬМЕННИК, БІБЛІОТЕКАР, ВЕДУЧИЙ поділяться з тобою цікавими історіями про свою роботу, відкриють деякі секрети та розкажуть, в чому "плюси" і "мінуси" цих професій!

 

2019-10-02

Шановні користувачі! Для вас нова "Хроніка культурного життя Закарпатської області за вересень 2019 р.".

2019-09-27

Шановні користувачі! Нова віртуальна виставка "Трагедія Бабиного Яру" (до роковин трагедії).

2019-09-26

Шановні користувачі! Для вас нові надходження до Відділу наукової інформації та бібліографії.

2019-09-04

Шановні користувачі! До Міжнародного дня грамотності нова віртуальна виставка "Світ українського слова".

2018-02-13

Пропонуємо вашій увазі новий розділ "Унікальне Закарпаття".