Комунальний заклад
"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф.Потушняка"

Закарпатської обласної ради

UA RU EN 

Нові надходження до бібліотеки

ВІДДІЛ ЗБЕРІГАННЯ БІБЛІОТЕЧНИХ ФОНДІВ

2012-06-01

35.68
П 31
Пешук Л. В.
Технологія парфумерно-косметичних продуктів : навч. посіб. - К. : Центр учбової л-ри, 2007. - 376 с. : іл, табл.

Наведено сучасну класифікацію, номенклатуру, властивості парфумерних та косметичних продуктів і туалетного мила, вимоги до їхньогї якості, основні принципи та особливості складання рецептури, теоритичні та інженерні основи їх отримання, упакування, транспортування, зберігання й використання, подано техннологічні схеми виробництва парфумерно-косметичних продуктів різного агрегатного стану та перспективи їх виробництва.

 

36.92
Б 64
Бірта Г.О.
Товарознавство м'яса : навч. посіб. - К. : Центр учбової л-ри, 2011. - 164 с. : іл, табл.

Навчальний посібник присвячений вивченню товарознавчої характеристики м’яса сільськогосподарських тварин, птиці та пернатої дичини.
М’ясо- джерело повноцінних білків тваринного походження і необхідно для побудови тканин організму людини, синтезу і обміну речовини. Харчова цінність продуктів тваринництва визначається їх хімічним складом- вмістом білків, жирів, екстрактивних речовин, вітамінів, макро- і мікроелементів.

 

36
Н19
Назаренко В. О.
Формування якості товарів : навч. посіб. Ч. 1. - К. : Центр учбової л-ри, 2012. - 386 с. : рис., табл.

Навчальний посібник розроблено у відповідності з програмою курсу з урахуванням сучасного стану харчової промисловості України. Наведено чинники, що впливають на якість продовольчих товарів рослинного походження, вимоги до сировини, що використовуються передовими підприємствами, основи сучасного виробництва окремих груп продовольчих товарів. Розглядається закономірності формування споживчих властивостей в процесі виготовлення продукції.

 

36.81
Т 50
Товарознавство вторинної сировини: навч. посіб. - К. : Професіонал, 2009. - 336 с. : табл., мал.

В навчальному посібнику надано класифікацію вторинної сировини харчової промисловості; надається список відходів та побічних продуктів, які утворюються під час переробки сировини рослинного та тваринного походження, а також наведено її хімічний склад.
Надані рекомендації щодо раціонального використання відходів виробництва та побічних продуктів в різних галузях народного господарства, що дає можливість значно розширити асортимент харчових продуктів та непродовольчих товарів.

 

48
П 31
Пешук Л. В.
Основи тваринництва і ветеринарно-санітарна експертиза м'яса та м'ясних продуктів: підручник. - К. : Центр учбової л-ри, 2011. - 416 с. : іл, табл.

Підручник написано згідно з програмою дисципліни " Основи тваринництва і ветеринарно-санітарна експертиза м’яса та мясних продуктів " і вимоги державного стандарту з підготовки фахівців спеціальності " Технологія зберігання, консервування та переробки м’яса".

 

42.8
П 56
Пономарьов, П. Х.
Товарознавство тропічних і субтропічних фруктів : навч. посіб. - К. : Центр учбової л-ри, 2006. - 184 с. : табл., рис.

У посібнику викладений матеріал про походження, класифікацію, сорти, країн-виробників, експортерів, поживну цінність, дієтичну цінність, використання, особливості споживання, показники, норми якості, умови транспортування, зберігання і достигання , фактори, які впливають на винекнення захворювань, фізіологічних розладів, дефектів маловідомих тропічних фруктів, які є - на європейському і вітчизняному ринках.

 Новини

2019-12-21

Шановні користувачі та колеги до вашої уваги "Календар краєзнавчих пам'ятних дат на 2019 р". Календар-щорічник є орієнтиром для громадськості краю у перебігу подій, ювілеїв та пам’ятних дат у 2019 році. Основу календаря складають ґрунтовні наукові розвідки про визначних діячів краю, підготовлені провідними карпатознавцями. Окремим розділом подано календар знаменних дат, які відзначатиме в 2019 році громадськість світу та України.

 

2019-12-10
16 грудня о 16.00 у читальній залі відбудеться вечір пам'яті "І вам слава, сині гори...", присвячений 110-річчю від дня народження Миколи Михайловича Бандусяка – відомого громадсько-політичного діяча Закарпаття, учасника українського національно-визвольного руху періоду Карпатської України та визвольних змагань за незалежність України, почесного просвітянина Закарпаття, сеньйора "Пласту".

 

2019-12-05

Шановні користувачі! Для вас нова віртуальна виставка "Збирав я зорі і блакить...", яка присвячена 110-річчю від дня народження видатного українського поета, публіциста, вченого, культурно-освітного та релігійного діяча о. Степана-Севастіяна Сабола (Зореслава).

2019-12-05

Для вас нова "Хроніка культурного життя Закарпатської області за листопад 2019 р.".

2019-12-02

В Ужгороді видали бібліографічний покажчик відомого літературознавця і письменника Василя Ґабора

До 60-річчя відомого пресознавця, новеліста, літературознавця та упорядника серії «Приватна колекція» літературної аґенції «Піраміда» Василя Ґабора Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека імені Федора Потушняка підготувала бібліографічний покажчик. Видання вийшло у серії «Культура краю в особах» і відкриває багатогранний та плідний світ науковця із Закарпаття. Детальніше...

 

2019-12-02

Шановні користувачі! Для вас нова віртуальна виставка "Василь Ґабор – письменник, видавець, літературознавець", присвячення 60-річчю від дня народження.

2019-11-08

Для вас нова віртуальна виставка "Вони нас не бачать", присвячена Міжнародному дню сліпих.

2018-02-13

Пропонуємо вашій увазі новий розділ "Унікальне Закарпаття".