Комунальний заклад
"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф.Потушняка"

Закарпатської обласної ради

UA RU EN 

Нові надходження до бібліотеки

ВІДДІЛ ЗБЕРІГАННЯ БІБЛІОТЕЧНИХ ФОНДІВ

2012-06-01

35.68
П 31
Пешук Л. В.
Технологія парфумерно-косметичних продуктів : навч. посіб. - К. : Центр учбової л-ри, 2007. - 376 с. : іл, табл.

Наведено сучасну класифікацію, номенклатуру, властивості парфумерних та косметичних продуктів і туалетного мила, вимоги до їхньогї якості, основні принципи та особливості складання рецептури, теоритичні та інженерні основи їх отримання, упакування, транспортування, зберігання й використання, подано техннологічні схеми виробництва парфумерно-косметичних продуктів різного агрегатного стану та перспективи їх виробництва.

 

36.92
Б 64
Бірта Г.О.
Товарознавство м'яса : навч. посіб. - К. : Центр учбової л-ри, 2011. - 164 с. : іл, табл.

Навчальний посібник присвячений вивченню товарознавчої характеристики м’яса сільськогосподарських тварин, птиці та пернатої дичини.
М’ясо- джерело повноцінних білків тваринного походження і необхідно для побудови тканин організму людини, синтезу і обміну речовини. Харчова цінність продуктів тваринництва визначається їх хімічним складом- вмістом білків, жирів, екстрактивних речовин, вітамінів, макро- і мікроелементів.

 

36
Н19
Назаренко В. О.
Формування якості товарів : навч. посіб. Ч. 1. - К. : Центр учбової л-ри, 2012. - 386 с. : рис., табл.

Навчальний посібник розроблено у відповідності з програмою курсу з урахуванням сучасного стану харчової промисловості України. Наведено чинники, що впливають на якість продовольчих товарів рослинного походження, вимоги до сировини, що використовуються передовими підприємствами, основи сучасного виробництва окремих груп продовольчих товарів. Розглядається закономірності формування споживчих властивостей в процесі виготовлення продукції.

 

36.81
Т 50
Товарознавство вторинної сировини: навч. посіб. - К. : Професіонал, 2009. - 336 с. : табл., мал.

В навчальному посібнику надано класифікацію вторинної сировини харчової промисловості; надається список відходів та побічних продуктів, які утворюються під час переробки сировини рослинного та тваринного походження, а також наведено її хімічний склад.
Надані рекомендації щодо раціонального використання відходів виробництва та побічних продуктів в різних галузях народного господарства, що дає можливість значно розширити асортимент харчових продуктів та непродовольчих товарів.

 

48
П 31
Пешук Л. В.
Основи тваринництва і ветеринарно-санітарна експертиза м'яса та м'ясних продуктів: підручник. - К. : Центр учбової л-ри, 2011. - 416 с. : іл, табл.

Підручник написано згідно з програмою дисципліни " Основи тваринництва і ветеринарно-санітарна експертиза м’яса та мясних продуктів " і вимоги державного стандарту з підготовки фахівців спеціальності " Технологія зберігання, консервування та переробки м’яса".

 

42.8
П 56
Пономарьов, П. Х.
Товарознавство тропічних і субтропічних фруктів : навч. посіб. - К. : Центр учбової л-ри, 2006. - 184 с. : табл., рис.

У посібнику викладений матеріал про походження, класифікацію, сорти, країн-виробників, експортерів, поживну цінність, дієтичну цінність, використання, особливості споживання, показники, норми якості, умови транспортування, зберігання і достигання , фактори, які впливають на винекнення захворювань, фізіологічних розладів, дефектів маловідомих тропічних фруктів, які є - на європейському і вітчизняному ринках.

 Новини

2019-12-21

Шановні користувачі та колеги до вашої уваги "Календар краєзнавчих пам'ятних дат на 2019 р". Календар-щорічник є орієнтиром для громадськості краю у перебігу подій, ювілеїв та пам’ятних дат у 2019 році. Основу календаря складають ґрунтовні наукові розвідки про визначних діячів краю, підготовлені провідними карпатознавцями. Окремим розділом подано календар знаменних дат, які відзначатиме в 2019 році громадськість світу та України.

 

2019-10-16
18 жовтня о 17:00 в читальній залі відбудеться презентація персональної виставки картин вчителя англійської мови ЗОШ №3 Ольги Янович.
„ Я завжди любила і люблю квіти, вирощувати і компонувати їх в композиції у вазонах. Цю красу мені захотілося якось зафіксувати, але не просто зробити фотографію, а намалювати, передати красу кольору, гру світла і тіні. Більшість моїх робіт - це натюрморти, і частіше за все я пишу квіти. Мені по духу ближче всього реалізм і імпресіонізм. У своїх роботах я хочу передати момент або враження від моменту, яке у мене залишилося.”, - зазначає Ольга.

 

2019-10-16
Тобі цікаво, але соромишся запитати?!

Приходь 17 жовтня о 16:00 в ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка - ми поставимо всі незручні питання замість тебе!!!

ТАТУ-МАЙСТЕР, БАРИСТА, СТОМАТОЛОГ, ФОТОГРАФ, ПИСЬМЕННИК, БІБЛІОТЕКАР, ВЕДУЧИЙ поділяться з тобою цікавими історіями про свою роботу, відкриють деякі секрети та розкажуть, в чому "плюси" і "мінуси" цих професій!

 

2019-10-02

Шановні користувачі! Для вас нова "Хроніка культурного життя Закарпатської області за вересень 2019 р.".

2019-09-27

Шановні користувачі! Нова віртуальна виставка "Трагедія Бабиного Яру" (до роковин трагедії).

2019-09-26

Шановні користувачі! Для вас нові надходження до Відділу наукової інформації та бібліографії.

2019-09-04

Шановні користувачі! До Міжнародного дня грамотності нова віртуальна виставка "Світ українського слова".

2018-02-13

Пропонуємо вашій увазі новий розділ "Унікальне Закарпаття".