Комунальний заклад
"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф.Потушняка"

Закарпатської обласної ради

UA RU EN 

Нові надходження до бібліотеки

ВІДДІЛ ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ

2013-07-29

84(4ФРА)
Б 37
Бегбедер, Ф.
    Любовь живет три года : роман / Фредерик Бегбедер ; пер. с фр. Н. Хотинская. – М. : Иностранка : Азбука-Аттикус, 2012. – 192 с.
    Любов живе три роки – це закон природи. Так вважає Марк Марроньє, знайомий читачам за романами «99 франків» і «Канікули в комі». Але причина його розлучення з дружиною ніяк не пов'язана із законами природи, просто нове кохання захоплює його цілком, не залишаючи місця нічому іншому. Проте Марк вірить у свою теорію і тому з прихованим страхом чекає наближення фатальної дати.
 

 

84(4УКР)6
Д 18
Даниленко, В.  
    Тіні в маєтку Тарновських : повісті / Володимир Даниленко. – Львів : Піраміда, 2012. – 180 с.
    До книжки відомого українського прозаїка Володимира Даниленка увійшли твори, в яких досліджуються стосунки між чоловіком і жінкою в сучасному світі з його загостреним почуттям егоїзму, самотності й дефіциту любові.

 

84(4УКР)6
К 59
Кокотюха, А. А.
    Спасти "Скифа" : [роман] / Андрей Анатольевич Кокотюха. – М. : Вече, 2012. – 288 с.
    Червень 1943-го... Тільки-тільки розгорілося полум'я найбільшої битви на Курсько-Орловській дузі.Радянському командуванню необхідні дані, які добув розвідник, який діє під псевдонімом «Скіф». Але як роздобути ці дані, якщо «Скіф» блокований в окупированному фашистами Харкові? І ось на допомогу розвідникові виходить диверсійна група під командуванням капітана Михайла Сотника ...
 

 

84(4УКР)6
П 12
Пагутяк, Г. В.
    Уріж та його духи / Галина Василівна Пагутяк. – Львів : Піраміда, 2012. – 120 с.
    «Уріж та його духи» - унікальна книга в українському літературному дискурсі. Це духовна історія в міфологічному часі реального села. Уріж, в якому народилася самобутня письменниця Галина Пагутяк, лауреат Шевченківської премії, і зобразила його у своїх творах як безмежний Всесвіт.

 

84(4УКР)6
Р 64
Роздобудько, І.
    Пастка для жар-птиці : роман / Ірен Роздобудько. – Х. : Фоліо, 2012. –160 с.
    Віра свідомо зробила так, щоб події дитинства щезли з її пам’яті. Адже там було щось страшне, а вона тільки-но почала жити нормально: отримала цікаву роботу, новий колектив, усіх цих бізнес-леді, які досить гламурні, але, з рештою, її не дратують. Життя начебто налагодилося, але раптом... Її колеги починають по черзі помирати. Чому? Хто буде наступний? Невже... вона? Здається це якось пов’язане з її минулим. Віра вирішує відновити пам’ять… Здається вона потрапила у пастку. Пастку свого дитинства...
 

 Новини

2019-12-21

Шановні користувачі та колеги до вашої уваги "Календар краєзнавчих пам'ятних дат на 2019 р". Календар-щорічник є орієнтиром для громадськості краю у перебігу подій, ювілеїв та пам’ятних дат у 2019 році. Основу календаря складають ґрунтовні наукові розвідки про визначних діячів краю, підготовлені провідними карпатознавцями. Окремим розділом подано календар знаменних дат, які відзначатиме в 2019 році громадськість світу та України.

 

2019-10-16
18 жовтня о 17:00 в читальній залі відбудеться презентація персональної виставки картин вчителя англійської мови ЗОШ №3 Ольги Янович.
„ Я завжди любила і люблю квіти, вирощувати і компонувати їх в композиції у вазонах. Цю красу мені захотілося якось зафіксувати, але не просто зробити фотографію, а намалювати, передати красу кольору, гру світла і тіні. Більшість моїх робіт - це натюрморти, і частіше за все я пишу квіти. Мені по духу ближче всього реалізм і імпресіонізм. У своїх роботах я хочу передати момент або враження від моменту, яке у мене залишилося.”, - зазначає Ольга.

 

2019-10-16
Тобі цікаво, але соромишся запитати?!

Приходь 17 жовтня о 16:00 в ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка - ми поставимо всі незручні питання замість тебе!!!

ТАТУ-МАЙСТЕР, БАРИСТА, СТОМАТОЛОГ, ФОТОГРАФ, ПИСЬМЕННИК, БІБЛІОТЕКАР, ВЕДУЧИЙ поділяться з тобою цікавими історіями про свою роботу, відкриють деякі секрети та розкажуть, в чому "плюси" і "мінуси" цих професій!

 

2019-10-02

Шановні користувачі! Для вас нова "Хроніка культурного життя Закарпатської області за вересень 2019 р.".

2019-09-27

Шановні користувачі! Нова віртуальна виставка "Трагедія Бабиного Яру" (до роковин трагедії).

2019-09-26

Шановні користувачі! Для вас нові надходження до Відділу наукової інформації та бібліографії.

2019-09-04

Шановні користувачі! До Міжнародного дня грамотності нова віртуальна виставка "Світ українського слова".

2018-02-13

Пропонуємо вашій увазі новий розділ "Унікальне Закарпаття".