Комунальний заклад
"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф.Потушняка"

Закарпатської обласної ради

UA RU EN 

Нові надходження до бібліотеки

ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ

2013-11-15

63.3(5КИТ)

И 90

История Китая / В. Адамчик. - М. : АСТ  ; Минск : Харвест, 2007. - 736 с. : ил. 

В книзі вперше представлена історія Китаю від давніх часів до початку третього тисячоліття.

Видання ілюстроване фотографіями, картами, схемами. Вміщено хронологічний покажчик подій, які відбувались в історії Китаю. Книга адресована широкому колу читачів, які цікавляться історією Китая.

 

63.3(0)6

С 24

Світова історія: ХХ століття : енциклопед. слов. / Ін-т іст. дослідж., Львів. нац. ун-т ім. І. Франка ; за ред. І. Підкова, за ред. Р. Шуст, редкол. О. Д. Бойко, редкол. В. Ф. Колесник [та ін.], наук. ред., упоряд. І. Підкова. - Львiв : Літопис, 2008. - 976 с.

 У словнику стисло висвітлено головні політичні та суспільні події світової історії ХХ ст., вміщено відомості про основні міжнародні організації та інституції, а також представлено короткі довідкові матеріали про політиків, громадських і релігійних діячів, діячів культури, які вплинули на історію людства у новітні часи. Коротко викладено історію провідних держав світу від початку ХХ ст. до сьогодення. Уперше в історико-енциклопедичному виданні історію України розглянуто як інтегровану частину світового історичного процесу.

 

72

В 84

Всеобщая история изобретений и открытий / авт.-сост.: И. Ачкасова, Е. Левинштейн, Н. Черкашина. - М. : Эксмо, 2012. - 544 с. : ил., цв.ил. - (Мировое наследие)

Історія винаходів та відкриттів від початку була пов*язана з великою наукою виживання людини в суворих умовах дикої природи, а потім в неменш жорстоких умовах цивілізації. Поштовхом до нових відкриттів, стимулом для винаходів ставали і жорстка конкуренція, і комерційна вигода, і соціальне замовлення, і альтруїстичне бажання віддячити людству.

 

85

В 27

Велика ілюстрована енциклопедія мистецтв [Текст] : [для старш. шк. віку] / авт. тексту М. Холлінгсворт. - К. : Махаон-Україна, 2011. - 512 с.

Твори мистецтва супроводжують людину з часу виникнення людської цивілізації. Одвічна спрага краси спонукала братися за пензля наших далеких предків, які створили перші шедеври у вигляді наскельних малюнків. Ними було вирізьблено перші статуетки, прекрасні у своїй простоті. Відтоді мистецтво сягнуло небачених вершин творчого генія. Простежити цей складний, але цікавий шлях, сповнений пошуків світла й гармонії, намагання зупинити прекрасну мить і продовжити її життя у віках, зазирнути до творчої майстерні багатьох геніїв, окреслити напрямки і школи творців прекрасного, зупинити погляд на дивовижних полотнах і пам*ятках старовини покликана ця чудово ілюстрована енциклопедія.Новини

2019-12-21

Шановні користувачі та колеги до вашої уваги "Календар краєзнавчих пам'ятних дат на 2019 р". Календар-щорічник є орієнтиром для громадськості краю у перебігу подій, ювілеїв та пам’ятних дат у 2019 році. Основу календаря складають ґрунтовні наукові розвідки про визначних діячів краю, підготовлені провідними карпатознавцями. Окремим розділом подано календар знаменних дат, які відзначатиме в 2019 році громадськість світу та України.

 

2019-10-16
18 жовтня о 17:00 в читальній залі відбудеться презентація персональної виставки картин вчителя англійської мови ЗОШ №3 Ольги Янович.
„ Я завжди любила і люблю квіти, вирощувати і компонувати їх в композиції у вазонах. Цю красу мені захотілося якось зафіксувати, але не просто зробити фотографію, а намалювати, передати красу кольору, гру світла і тіні. Більшість моїх робіт - це натюрморти, і частіше за все я пишу квіти. Мені по духу ближче всього реалізм і імпресіонізм. У своїх роботах я хочу передати момент або враження від моменту, яке у мене залишилося.”, - зазначає Ольга.

 

2019-10-16
Тобі цікаво, але соромишся запитати?!

Приходь 17 жовтня о 16:00 в ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка - ми поставимо всі незручні питання замість тебе!!!

ТАТУ-МАЙСТЕР, БАРИСТА, СТОМАТОЛОГ, ФОТОГРАФ, ПИСЬМЕННИК, БІБЛІОТЕКАР, ВЕДУЧИЙ поділяться з тобою цікавими історіями про свою роботу, відкриють деякі секрети та розкажуть, в чому "плюси" і "мінуси" цих професій!

 

2019-10-02

Шановні користувачі! Для вас нова "Хроніка культурного життя Закарпатської області за вересень 2019 р.".

2019-09-27

Шановні користувачі! Нова віртуальна виставка "Трагедія Бабиного Яру" (до роковин трагедії).

2019-09-26

Шановні користувачі! Для вас нові надходження до Відділу наукової інформації та бібліографії.

2019-09-04

Шановні користувачі! До Міжнародного дня грамотності нова віртуальна виставка "Світ українського слова".

2018-02-13

Пропонуємо вашій увазі новий розділ "Унікальне Закарпаття".