Комунальний заклад
"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф.Потушняка"

Закарпатської обласної ради

UA RU EN 

Нові надходження до бібліотеки

ВІДДІЛ ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ

2013-12-24

84(4СЛА)

Б 23

Банаш, Й. Зона натхнення : драм. історія дружби й любові 1968-2008 рр. : роман / Йозеф  Банаш ; пер. зі словац. І. Яцканин.  Ужгород : Timpani, 2012. – 436 с.

У романі сучасного словацького письменника-прозаїка, осмислюється життя Центральної Європи останнього сорокаріччя. Події відбуваються в Чехії, Словаччині, Німеччині, Радянському союзі — Празі і Братиславі, Москві і Вашингтоні, західному і східному Берлінах. Значна їх частина проходить у Києві та закарпатському селі Колодне.

84(4УКР)6

Д 33

Денисенко, Л. Відлуння : від загиблого діда до померлого : роман / Лариса Денисенко. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2012. – 320 с.

 

Провина і прощення - два найпотужніших життєвих мотиватора, впоратися з якими психологічно важко. Саме це належить героям роману - молодому німецькому юристу Марті фон Вайхен і українському фізику Марату Шевченко. Чим пов'язані їх життя? Що їм належить дізнатися про себе, про своїх родичів; впораються вони з правдою? Про це ви дізнаєтесь на сторінках роману Лариси Денисенко «Відлуння: від загиблого діда до померлого».

 

84(4УКР)6

І-36

Іздрик, Ю. Р. АМтм : [як досягти безсмертя в домашніх умовах] / Юрій Романович Іздрик. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2010. – 320 с.

 AM™ — традиційний роман в новелах, а водночас — літературний ребус, друкований кубик-рубик, словесна гра, інтелектуальний ендшпіль і просто доміно.

AM™ — книга, яка пасуватиме не лише шанувальникам високочолого письма, а й ентузіастам хитромудрих сюжетних колізій. Із запропонованих автором текстових пазлів кожен читач зможе укласти власну історію.

 

84(4УКР)6

Ш 37

Шевчук, В. О. Чотири романи : На полі смиренному : роман ; Око прірви : роман ; Мор : повість ; Сповідь : повість / Валерій  Олександрович  Шевчук . – К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2013. – 768 с. – (Перлини сучасної літератури).

До нової книжки видатного сучасного українського письменника увійшли чотири широковідомі романи і повісті. Дія цих творів охоплює п’ять століть. Роман «На полі смиренному» змальовує події ХІ–ХІІ ст., «Око прірви» — події ХVI ст., «Мор» — про чуму у Львові в 20-ті роки ХVII ст., «Сповідь» — про події ХVIII ст.

84(4УКР)6

Ш 37

Шевчук, В. О. Птахи з невидимого острова : повісті / Валерій Олександрович Шевчук. –  К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2012. – 384 с. – (Перлини сучасної літератури).

 

Книга Валерія Шевчука «Птахи з невидимого острова» – представляє читачу чотири філософські повісті з пригодницько-фантастичними фабулами, або так звані «мислительські детективи». Завершує книгу «Маленьке вечірнє інтермеццо» — зразок гумористично-фантастичної повісті.

Повісті «Птахи з невидимого острова» та «Початок жаху» було інсценізовано й поставлено в театрах Києва та Львова.

 Новини

2019-12-21

Шановні користувачі та колеги до вашої уваги "Календар краєзнавчих пам'ятних дат на 2019 р". Календар-щорічник є орієнтиром для громадськості краю у перебігу подій, ювілеїв та пам’ятних дат у 2019 році. Основу календаря складають ґрунтовні наукові розвідки про визначних діячів краю, підготовлені провідними карпатознавцями. Окремим розділом подано календар знаменних дат, які відзначатиме в 2019 році громадськість світу та України.

 

2019-10-16
18 жовтня о 17:00 в читальній залі відбудеться презентація персональної виставки картин вчителя англійської мови ЗОШ №3 Ольги Янович.
„ Я завжди любила і люблю квіти, вирощувати і компонувати їх в композиції у вазонах. Цю красу мені захотілося якось зафіксувати, але не просто зробити фотографію, а намалювати, передати красу кольору, гру світла і тіні. Більшість моїх робіт - це натюрморти, і частіше за все я пишу квіти. Мені по духу ближче всього реалізм і імпресіонізм. У своїх роботах я хочу передати момент або враження від моменту, яке у мене залишилося.”, - зазначає Ольга.

 

2019-10-16
Тобі цікаво, але соромишся запитати?!

Приходь 17 жовтня о 16:00 в ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка - ми поставимо всі незручні питання замість тебе!!!

ТАТУ-МАЙСТЕР, БАРИСТА, СТОМАТОЛОГ, ФОТОГРАФ, ПИСЬМЕННИК, БІБЛІОТЕКАР, ВЕДУЧИЙ поділяться з тобою цікавими історіями про свою роботу, відкриють деякі секрети та розкажуть, в чому "плюси" і "мінуси" цих професій!

 

2019-10-02

Шановні користувачі! Для вас нова "Хроніка культурного життя Закарпатської області за вересень 2019 р.".

2019-09-27

Шановні користувачі! Нова віртуальна виставка "Трагедія Бабиного Яру" (до роковин трагедії).

2019-09-26

Шановні користувачі! Для вас нові надходження до Відділу наукової інформації та бібліографії.

2019-09-04

Шановні користувачі! До Міжнародного дня грамотності нова віртуальна виставка "Світ українського слова".

2018-02-13

Пропонуємо вашій увазі новий розділ "Унікальне Закарпаття".