Комунальний заклад
"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф.Потушняка"

Закарпатської обласної ради

UA RU EN 

Нові надходження до бібліотеки

ВІДДІЛ ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ

2014-05-22

Всім, хто цікавиться проблемами сімейної медицини, пропонуємо видання цієї тематики, з якими ви можете ознайомитися в нашій бібліотеці.

Актуальні аспекти посмертної діагностики в практиці сімейного лікаря : навч. посіб. / І.В. Чопей, Р.І. Шніцер, П. О. Колесник [та ін.]. – Ужгород: ПП Биков О.В., 2012. – 72 с.

 

   Актуальні аспекти посмертної діагностики в практиці сімейного лікаря. Навчально-методичний посібник.

У посібнику висвітлено основні питання посмерної діагностики дорослого населення, номенклатуру діагнозу, основні особливості оформлення документації, що засвідчує причини смерті.

 «10 заповідей по веденню гіпертоніка» : нав. посіб. / І.В. Чопей, Р. І. Шніцер, П.О. Колесник [та ін.]. – Ужгород: ПП Биков О.В., 2012. – 48 с.

 

   У даному посібнику висвітлено основні принципи доказового ведення хворого на артеріальну гіпертензію, питання номенклатури діагнозу, стратифікації факторів ризику, наведено особливості лікування, купірування кризів, оформлення документації.

Клінічні протоколи медичного догляду за здоровою дитиною : допов. тестовими завданнями для педіатрів, сімейних лікарів та лікарів-інтернів : Нормативне виробничо-практичне видання / Уклад. Чопей І.В., Колесник П.О. – Ужгород: 2009. – 108 с.

 

   У виданні наведено сучасні принципи ведення здорової дитини віком до 3-х років, викладені з позицій доказової медицини.

Колесник, Павло Олегович

Азбука доказової профілактики в практиці сімейного лікаря : монографія / Колесник П.О. – Ужгород: ПП Биков, 2014. – 216 с.

 

   У монографії систематизовано сучасні принципи профілактики і скринінгу у роботі сімейного лікаря. Проведено критичний аналіз організації диспансеризації в Україні у порівнянні з системою скринінгу в США, Канаді та у Великобританії, що базується на позиціях доказової медицини. Автором надано пропозиції щодо реорганізації профілактичної діяльності і скринінгу у вітчизняній системі ПМСД.

Принципи небулайзерної терапії в практиці сімейного лікаря : метод. реком. / М-во освіти і науки, молоді та спорту України [та ін.]; І.В. Чопей, П.О. Колесник [та ін.]. – Ужгород, 2013. – 40 с.

 

   У методичних рекомендаціях подано інформацію про типи сучасних небулайзерів, показання та протипоказання, а також правила проведення небулайзерної терапії у загальній лікарській практиці.

Стандартизоване обстеження пацієнтів у практиці сімейного лікаря : практич. керівництво з найчастіших випадків. / Під ред. І.В. Чопея. – Ужгород: ПП Биков О.В.. – 2014. – 281 с.: іл.+табл.

 

  У навчальному посібнику висвітлено алгоритм та загальні принципи обстеження пацієнтів різних вікових, статєвих та нозологічних категорій, які найчастіше зустрічаються у практиці сімейного лікаря. 

Кишеньковий довідник сімейного лікаря / Чопей І.В., Колесник П.О., Ростока-Резнікова М.В. [та ін.]. – Вид. 3-є, доп. – Ужгород, 2012. – 432 с. 

 

   Довідник допоможе лікарю загальної практики зорієнтуватися у великому потоці медичної інформації. В ньому висвітлено основні питання, що виникають у практичній діяльності сімейного лікаря і є актуальними для роботи первинної ланки медику-санітарної допомоги на сучасному етапі.

   Довідники та посібники можуть бути використані як для роботи лікарів загальної практики та інших спеціальностей, так і у педагогічній роботі вищих навчальних закладів.

 

 Новини

2020-02-29

Шановні користувачі, для вас "Календар краєзнавчих знаменних та пам'ятних дат на 2020 р.".

2020-01-17

Шановні користувачі, для вас нова віртуальна виставка "Фестивальна мозаїка Закарпаття".

2020-01-16
Шановні користувачі, для вас електронна версія покажчика "Василь Ґабор".

 

2020-01-14

16 січня, о 17.00 запрошуємо вас на творчу зустріч з письменником та літературознавцем Василем Ґабором.
До 60-річчя відомого пресознавця, новеліста та упорядника серії “Приватна колекція” літературної аґенції “Піраміда” Василя Ґабора Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека імені Ф. Потушняка підготувала бібліографічний покажчик. Видання вийшло у серії “Культура краю в особах” і відкриває багатогранний та плідний світ науковця із Закарпаття.
У бібліографічному покажчику “Василь Ґабор” є описи видань, у яких ювіляр виступає як письменник, укладач, упорядник, редактор, автор проєктів, також описи публікованих художніх творів та їх перекладів, наукових публікацій, науково-популярних та енциклопедичних статей, історико-бібліографічних нарисів та ін. Покажчик розрахований на широке коло читачів, передусім - бібліотечних працівників, журналістів, дослідників історії краю та шанувальників літератури.
Під час творчої зустрічі з Василем Ґабором буде презентовано бібліографічний покажчик та нові видання серії “Приватна колекція”.
Вхід вільний.

 

 

2020-01-08

До вашої уваги нова віртуальна виставка, присвячена 85-річчю видатного українського поета Василя Симоненка "Я українець. Оце і вся моя біографія".

2020-01-03

Шановні користувачі! Для вас "Хроніка культурного життя Закарпатської області за грудень 2019 р.".

2019-12-24

Шановні користувачі, для вас нова віртуальна виставка "Бібліогурманіка - апетитне читання".

2018-02-13

Пропонуємо вашій увазі новий розділ "Унікальне Закарпаття".