Комунальний заклад
"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф.Потушняка"

Закарпатської обласної ради

UA RU EN 

Нові надходження до бібліотеки

ВІДДІЛ НАУКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА БІБЛІОГРАФІЇ

2014-05-29

91.9 : 76.17
К 78

Краплини книжкового моря : колекція книг-мініатюр та малоформатних видань у фондах Закарпатської ОУНБ  ім. Ф. Потушняка / Упр. культури Закарпат. облдержадмін., Закарпат. облаc. універс. наук. б-ка ім. Ф. Потушняка ; уклад. : М. Б. Бадида, Л.C. Притулка ; передм.Л. С. Притулки ; ред. Л. О. Ільченко ; відп. за вип. Л. З. Григаш. - Ужгород : Вид-во В. Падяка, 2013. - 144 c. : кольор. іл. - Імен. покажч. : с. 126-141.
 
Видання колекції книг-мініатюр та малоформатних видань з фондів Закарпатської ОУНБ  ім. Ф. Потушняка – перша спроба представить читачам бібліографію та деякі репродукції обкладинок цих витворів поліграфії і майстрів книжкової графіки (в основному другої половини ХХ та початку нинішнього століття).
Видання може зацікавити не тільки фахівців книгодрукування та дослідників історії книги, але й ширші кола шанувальників прадавнього і постійно обновлюваного мистецтва книги.
 
 
78.5
П 27
Персональна та біобібліографія в технологіях управління знаннями : матеріали Міжнар. семінару-тренінгу (Харьків, 4 квіт. 2013 р.) / М-во культури України, Харк. держ. наук. б-ка ім. В. Г. Короленка ; уклад. : Л. В. Глазунова, Н. І. Полянська. – Х. : Харків. держ. наук. б-ка ім. В. Г. Короленка, 2013. – 152 с. : іл, табл. – Бібліогр. наприкінці ст.
 
На семінарі розглядалися питання використання інформаційно-бібліографічних засобів управління знаннями, типології персональних біобібліографічних посібників, сучасної професійної термінології.
Видання розраховане на бібліотекарів і бібліографів, студентів і аспірантів профільних навчальних закладів. 

 Новини

2019-12-21

Шановні користувачі та колеги до вашої уваги "Календар краєзнавчих пам'ятних дат на 2019 р". Календар-щорічник є орієнтиром для громадськості краю у перебігу подій, ювілеїв та пам’ятних дат у 2019 році. Основу календаря складають ґрунтовні наукові розвідки про визначних діячів краю, підготовлені провідними карпатознавцями. Окремим розділом подано календар знаменних дат, які відзначатиме в 2019 році громадськість світу та України.

 

2019-10-16
18 жовтня о 17:00 в читальній залі відбудеться презентація персональної виставки картин вчителя англійської мови ЗОШ №3 Ольги Янович.
„ Я завжди любила і люблю квіти, вирощувати і компонувати їх в композиції у вазонах. Цю красу мені захотілося якось зафіксувати, але не просто зробити фотографію, а намалювати, передати красу кольору, гру світла і тіні. Більшість моїх робіт - це натюрморти, і частіше за все я пишу квіти. Мені по духу ближче всього реалізм і імпресіонізм. У своїх роботах я хочу передати момент або враження від моменту, яке у мене залишилося.”, - зазначає Ольга.

 

2019-10-16
Тобі цікаво, але соромишся запитати?!

Приходь 17 жовтня о 16:00 в ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка - ми поставимо всі незручні питання замість тебе!!!

ТАТУ-МАЙСТЕР, БАРИСТА, СТОМАТОЛОГ, ФОТОГРАФ, ПИСЬМЕННИК, БІБЛІОТЕКАР, ВЕДУЧИЙ поділяться з тобою цікавими історіями про свою роботу, відкриють деякі секрети та розкажуть, в чому "плюси" і "мінуси" цих професій!

 

2019-10-02

Шановні користувачі! Для вас нова "Хроніка культурного життя Закарпатської області за вересень 2019 р.".

2019-09-27

Шановні користувачі! Нова віртуальна виставка "Трагедія Бабиного Яру" (до роковин трагедії).

2019-09-26

Шановні користувачі! Для вас нові надходження до Відділу наукової інформації та бібліографії.

2019-09-04

Шановні користувачі! До Міжнародного дня грамотності нова віртуальна виставка "Світ українського слова".

2018-02-13

Пропонуємо вашій увазі новий розділ "Унікальне Закарпаття".