Комунальний заклад
"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф.Потушняка"

Закарпатської обласної ради

UA RU EN 

Нові надходження до бібліотеки

ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ

2014-07-01

      

74.1Ф 79

Формуємо у старших дошкільників цілісне світобачення : навч.-метод. посіб. / Нац. акад. пед. наук України, Ін-т проблем виховання  ; авт. кол.: О. Л. Кононко, В. О. Луценко [та ін.]. - К. ; Кіровоград : Імекс-ЛТД, 2013. - 260 с. 

Навчально-методичний посібник присвячений актуальній проблемі формування у дітей старшого дошкільного віку цілісного світобачення. У посібнику представлено інформацію, яка дозволить педагогам і батькам зорієнтуватися у сучасних аспектах освітньої роботи, пов*язаної із формуванням цілісного світобачення у старших дошкільників, допоможе у виборі шляхів та засобів інтеграції розрізнених знань про себе та довкілля, сприятиме формуванню в дошкільному дитинстві первинного дитячого світогляду як важливого життєвого орієнтиру.

  У посібнику з позицій інтегративного підходу розглянуто методи психосинтезу як науково обгрунтованого напряму психотерапії, що поєднує психодинамічні та трансперсональні погляди. представлено психосинтетичну модель особистості клієнта за Р. Ассаджіолі, етапи та завдання процесу психосинтезу, а також описано принципи та механізми методів розвивального коучингу та корекційної сугестії. Автори пропонують інтегративну систему названих методів психосинтезу, які запозичені з поведінкової, когнітивної та трансперсональної психотерапії.

 

    88.37К 95 Кучеренко, Єгор Валерійович. 

Інтегративні методи психосинтезу особистості  / Є. В. Кучеренко, Ю. О. Медвін ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова, Ін-т педагогіки і психології. - К. ; Ужгород : ФОП Бреза А. Е., 2013. - 120 с.

У посібнику з позицій інтегративного підходу розглянуто методи психосинтезу як науково обгрунтованого напряму психотерапії, що поєднує психодинамічні та трансперсональні погляди. представлено психосинтетичну модель особистості клієнта за Р. Ассаджіолі, етапи та завдання процесу психосинтезу, а також описано принципи та механізми методів розвивального коучингу та корекційної сугестії. Автори пропонують інтегративну систему названих методів психосинтезу, які запозичені з поведінкової, когнітивної та трансперсональної психотерапії.

 

   66.4(4УКР)К 69Корсак, Роман Володимирович.

 

 

Політична і економічна співпраця України та Чехії в умовах трансформації суспільних відносин (2000-2012 рр.) : монографія / Р. В. Корсак ; М-во освіти і науки України, Ужгород. нац. ун-т. - Ужгород : Вид-во ФОП Бреза А. Е., 2013. - 518 с.

 

У монографії на основі архівних матеріалів Посольства і Торговельно-економічної місії України в ЧР, міністестерств і відомств обох країн, української та чеської періодики здійснено комплексне дослідження політичної й економічної співпраці України та Чехії в умовах реформування суспільно-економічних відносин (2000-2012 рр.).

 Монографічне дослідження розраховане на науковців-богемістів, спеціалістів з чехознавства, істориків і країнознавців та студентів вищих навчальних закладів.

 Новини

2019-12-21

Шановні користувачі та колеги до вашої уваги "Календар краєзнавчих пам'ятних дат на 2019 р". Календар-щорічник є орієнтиром для громадськості краю у перебігу подій, ювілеїв та пам’ятних дат у 2019 році. Основу календаря складають ґрунтовні наукові розвідки про визначних діячів краю, підготовлені провідними карпатознавцями. Окремим розділом подано календар знаменних дат, які відзначатиме в 2019 році громадськість світу та України.

 

2019-12-10
16 грудня о 16.00 у читільній залі відбудеться вечір пам'яті "І вам слава, сині гори...", присвячений 110-річчю від дня народження Миколи Михайловича Бандусяка – відомого громадсько-політичного діяча Закарпаття, учасника українського національно-визвольного руху періоду Карпатської України та визвольних змагань за незалежність України, почесного просвітянина Закарпаття, сеньйора "Пласту".

 

2019-12-06
Найвідоміший український письменник Румунії Михайло Трайста презентує свою творчість в Ужгороді. У вівторок, 10 грудня, о 17.00 в Закарпатській обласній науковій бібліотеці імені Ф.Потушняка відбудеться зустріч із найвідомішим українським письменником Румунії Михайлом Гафією Трайстою. Пан Михайло є не тільки відомим літератором і журналістом, але й громадським діячем, активістом Союзу українців Румунії. Народився у 1965 році в селі Верхня Рівня на Мараморщині, неподалік Закарпаття. Пише українською та румунською мовами. Його п’єси ставлять відомі театри в Румунії. Кілька книжок Михайла Трайсти вже вийшли друком і в Україні. Зустріч в Ужгороді відбудеться в рамках літературного клубу «Читаємо разом» (модератор презентації – Олександр Гаврош).

 

2019-12-05

Шановні користувачі! Для вас нова віртуальна виставка "Збирав я зорі і блакить...", яка присвячена 110-річчю від дня народження видатного українського поета, публіциста, вченого, культурно-освітного та релігійного діяча о. Степана-Севастіяна Сабола (Зореслава).

2019-12-05

Для вас нова "Хроніка культурного життя Закарпатської області за листопад 2019 р.".

2019-12-02

В Ужгороді видали бібліографічний покажчик відомого літературознавця і письменника Василя Ґабора

До 60-річчя відомого пресознавця, новеліста, літературознавця та упорядника серії «Приватна колекція» літературної аґенції «Піраміда» Василя Ґабора Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека імені Федора Потушняка підготувала бібліографічний покажчик. Видання вийшло у серії «Культура краю в особах» і відкриває багатогранний та плідний світ науковця із Закарпаття. Детальніше...

 

2019-12-02

Шановні користувачі! Для вас нова віртуальна виставка "Василь Ґабор – письменник, видавець, літературознавець", присвячення 60-річчю від дня народження.

2019-11-26

10 грудня в читальній залі відбудеться марафон написання листів-2019 в Ужгороді. Початок о 16.30.
Марафон — щорічна глобальна правозахисна подія, що проводиться напередодні Міжнародного дня прав людини та об'єднує мільйони небайдужих людей у всьому світі. Цього року марафон присвячений молоді, що змінює цей світ на краще і чиї права опинилися під загрозою.

 

2019-11-08

Для вас нова віртуальна виставка "Вони нас не бачать", присвячена Міжнародному дню сліпих.

2019-11-07

Шановні користувачі! Для вас нова віртуальна виставка "З рідним словом міцніє держава", присвячена Дню української писмемності та мови.

2018-02-13

Пропонуємо вашій увазі новий розділ "Унікальне Закарпаття".