Комунальний заклад
"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф.Потушняка"

Закарпатської обласної ради

UA RU EN 

Нові надходження до бібліотеки

ВІДДІЛ ЗБЕРІГАННЯ БІБЛІОТЕЧНИХ ФОНДІВ

2014-11-26

32.97

М 33

Матвієнко, Микола Павлович. 

Архітектура комп’ютера [Текст] : навч. посіб. / М. П. Матвієнко, В. П. Розен, О. М. Закладний ; М-во освіти і науки, молоді та спорту України. - К. : Ліра-К, 2013. - 264 с. : рис., табл. - Бібліогр.: с. 261-263.
  В навчальному посібнику викладений весь комплекс питань повязаних з принципами та методами організації структур і архітектур комп'ютера, методами побудови й організації функціонування самих комп'ютерів, розглянута робота його функціональних блоків згідно з вимогами навчальних програм, відповідно до галузевого стандарту вищої освіти України. Ознайомлює читата з історією розвитку комп'ютерів, різними його архітектурами, типами комп'ютерів, та функціональними комп'ютерними пристроями. Значна увага приділяється процесами, типам пам'яті, організації та його організації , сучасними процесами, їх порівнянню за продуктивністю, паралельним комп'ютерним системам, їх класифікації та їх архітектурі.

32.97

М 33

Матвієнко, Микола Павлович. 

Теорія алгоритмів [Текст] : навч. посіб. / М. П. Матвієнко ; М-во освіти і науки України. - К. : Ліра-К, 2014. - 340 с. : рис., табл. - Бібліогр.: с. 337-339.
   Навчальний посібник складається з двох частин. У першій розглянуто теоретичні основи побудови, математичного аналізу, складності і порівняння алгоритмів та їх математичні моделі. Друга частина присвячена розгляду і побудові більше ніж 60 різних алгоритмів сортування, нормальних операторних алгоритмів, алгоритмів на звичайних графах, орграфах і деревах, алгоритмів кодування, стиснення інформації та кластерезації, криптографічних та генетичних.
  У навчальному посібнику зібрано як загальновідомий матеріал, який уже став класикою теорії алгоритмів, так і розроблений останніми роками, а також частково подано новий.

32.965

Т 66

Трегуб, Віктор Григорович. 

Проектування систем автоматизації [Текст] : [навч. посіб. для студентів вищ. навч. закл.] / В. Г. Трегуб ; М-во освіти і науки України, Нац. ун-т харч. технологій. - К. : Ліра-К, 2014. - 344 с. : рис., табл. - Предм. покажч.: с. 329-332 . - Бібліогр.: с. 341. 
    Висвітлено основи інженерно-технічного та організаційного забезпечення проектування сучасних систем автоматизації, що складаються з робочих станцій, об'єднаних в обчислювальні мережі. 

44.7

В 55

Виявлення, локалізація та ліквідація бактеріального опіку плодових [Текст] : метод. рек. / О. Я. Бокшан, Є. М. Баул [та ін.] ; Закарпат. терит. центр карантину рослин Ін-ту захисту рослин Нац. акад. аграр. наук України. - Ужгород : ФОП Бреза А. Е., 2014. - 88 с. : іл, табл. - Бібліогр.: с. 80-84.

      Детально описані процедури проведення обстежень плодових насаджень на виявлення збудника бактеріального опікуи плодових Erwinia amylovora (Burrill) Winslow et al., відбору зразків для аналізу та методики його діагностування з використання класичних мікробіологічних та сучасних ( серологічних та молекулярних ) тестів, що відповідають Міжнародним фітосанітарним вимогам. Викладено систему заходів з локалізації та ліквідації вогнищ бактеріального опіку плодових.

 

 Новини

2019-12-21

Шановні користувачі та колеги до вашої уваги "Календар краєзнавчих пам'ятних дат на 2019 р". Календар-щорічник є орієнтиром для громадськості краю у перебігу подій, ювілеїв та пам’ятних дат у 2019 році. Основу календаря складають ґрунтовні наукові розвідки про визначних діячів краю, підготовлені провідними карпатознавцями. Окремим розділом подано календар знаменних дат, які відзначатиме в 2019 році громадськість світу та України.

 

2019-10-16
18 жовтня о 17:00 в читальній залі відбудеться презентація персональної виставки картин вчителя англійської мови ЗОШ №3 Ольги Янович.
„ Я завжди любила і люблю квіти, вирощувати і компонувати їх в композиції у вазонах. Цю красу мені захотілося якось зафіксувати, але не просто зробити фотографію, а намалювати, передати красу кольору, гру світла і тіні. Більшість моїх робіт - це натюрморти, і частіше за все я пишу квіти. Мені по духу ближче всього реалізм і імпресіонізм. У своїх роботах я хочу передати момент або враження від моменту, яке у мене залишилося.”, - зазначає Ольга.

 

2019-10-16
Тобі цікаво, але соромишся запитати?!

Приходь 17 жовтня о 16:00 в ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка - ми поставимо всі незручні питання замість тебе!!!

ТАТУ-МАЙСТЕР, БАРИСТА, СТОМАТОЛОГ, ФОТОГРАФ, ПИСЬМЕННИК, БІБЛІОТЕКАР, ВЕДУЧИЙ поділяться з тобою цікавими історіями про свою роботу, відкриють деякі секрети та розкажуть, в чому "плюси" і "мінуси" цих професій!

 

2019-10-02

Шановні користувачі! Для вас нова "Хроніка культурного життя Закарпатської області за вересень 2019 р.".

2019-09-27

Шановні користувачі! Нова віртуальна виставка "Трагедія Бабиного Яру" (до роковин трагедії).

2019-09-26

Шановні користувачі! Для вас нові надходження до Відділу наукової інформації та бібліографії.

2019-09-04

Шановні користувачі! До Міжнародного дня грамотності нова віртуальна виставка "Світ українського слова".

2018-02-13

Пропонуємо вашій увазі новий розділ "Унікальне Закарпаття".