Комунальний заклад
"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф.Потушняка"

Закарпатської обласної ради

UA RU EN 

Нові надходження до бібліотеки

ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ

2014-10-17

        

     

 

63.3(4УКР)

С 28

Сегеда,Сергій

Український пантеон / С. Сегеда ; відп. ред. Ю. Ференцева ; фото О. Іванов. - К. : Балтія-Друк, 2013. - 184 с. : кол.іл, фото.

43 історії, 43 долі, 43 сторінки української історії... Нашу історію, так само як й історію інших народів, творили конкретні люди, котрі народжувалися, жили і помирали. Автор книги сподівається, що це видання сприятиме увіковічненню пам*яті кращих синів і доньок нашої землі, завдяки яким український народ зберіг свою ідентичність, мову, культуру, не загубившись в сутінках і загравах минулих століть.

 

 

63.3(4УКР)4

К59

Козацька абетка : коротка історія укр. козацтва для дітей і дорослих / авт.-упоряд. О. С. Яремійчук. - К. : Веселка, 2013. - 80 с. : іл.

Найвизначніші події і найвидатніші герої козацької доби представлені в книзі у коротких розповідях, розміщених за алфавітом, та мистецьких творах. Це ті ази історії, які повинен знати кожен українець - і маленький, і дорослий.

"Українському козацтву, цьому унікальному явищу світової історії, належить найвидатніше місце в історичному розвитку України. Протягом кількох століть воно відігравало провідну роль в усіх сферах історичного буття українського народу, взявши на себе здійснення найважливіших завдань, що стояли перед українською нацією" (Олена Апанович).

63.4(4УКР-6КРМ)

С59

Сокровища Херсонеса Таврического = Скарби Херсонеса Таврійського = Treasures of Tauric Chersonesos / рук. проекта Л. Жунько ; авт.-сост.: Н. Алексеенко, Н. Гинькут  ; ; пер. англ. Н. Храпунов ; пер. укр. Д. Тарасевич. - К. : Мистецтво, 2013. - 320 с. - (Програма "Українська книга").

У виданні представлено античні та середньовічні археологічні старожитності унікального музею на території Кримського півострова - Національного заповідника "Херсонес Таврійський", об*єкта Світової спадщини ЮНЕСКО. Археологічні пам*ятки та архітектурний ансамбль стародавнього городища, що досліджується науковцями майже 190 років, відображають усі періоди історії Херсонеса в контексті світової культури. Альбом призначено для археологів, істориків, мистецтвознавців та всіх, хто цікавиться античною та середньовічною культурою.

 Новини

2019-12-21

Шановні користувачі та колеги до вашої уваги "Календар краєзнавчих пам'ятних дат на 2019 р". Календар-щорічник є орієнтиром для громадськості краю у перебігу подій, ювілеїв та пам’ятних дат у 2019 році. Основу календаря складають ґрунтовні наукові розвідки про визначних діячів краю, підготовлені провідними карпатознавцями. Окремим розділом подано календар знаменних дат, які відзначатиме в 2019 році громадськість світу та України.

 

2019-10-16
18 жовтня о 17:00 в читальній залі відбудеться презентація персональної виставки картин вчителя англійської мови ЗОШ №3 Ольги Янович.
„ Я завжди любила і люблю квіти, вирощувати і компонувати їх в композиції у вазонах. Цю красу мені захотілося якось зафіксувати, але не просто зробити фотографію, а намалювати, передати красу кольору, гру світла і тіні. Більшість моїх робіт - це натюрморти, і частіше за все я пишу квіти. Мені по духу ближче всього реалізм і імпресіонізм. У своїх роботах я хочу передати момент або враження від моменту, яке у мене залишилося.”, - зазначає Ольга.

 

2019-10-16
Тобі цікаво, але соромишся запитати?!

Приходь 17 жовтня о 16:00 в ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка - ми поставимо всі незручні питання замість тебе!!!

ТАТУ-МАЙСТЕР, БАРИСТА, СТОМАТОЛОГ, ФОТОГРАФ, ПИСЬМЕННИК, БІБЛІОТЕКАР, ВЕДУЧИЙ поділяться з тобою цікавими історіями про свою роботу, відкриють деякі секрети та розкажуть, в чому "плюси" і "мінуси" цих професій!

 

2019-10-02

Шановні користувачі! Для вас нова "Хроніка культурного життя Закарпатської області за вересень 2019 р.".

2019-09-27

Шановні користувачі! Нова віртуальна виставка "Трагедія Бабиного Яру" (до роковин трагедії).

2019-09-26

Шановні користувачі! Для вас нові надходження до Відділу наукової інформації та бібліографії.

2019-09-04

Шановні користувачі! До Міжнародного дня грамотності нова віртуальна виставка "Світ українського слова".

2018-02-13

Пропонуємо вашій увазі новий розділ "Унікальне Закарпаття".