Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Андрій Юрійович Гаврик

Полеглі воїни Закарпаття в російсько-українській війні

Загальний список   Алфавітний покажчик

Андрій Юрійович Гаврик

25.02.1977 – 09.03.2022

Звання, посада: Штаб-сержант 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.
Нагороди:

Указом Президента України № 144/2022 від 17.03.2022 року, «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Гаврик Андрій Юрійович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). 


Біографія:

Андрій Гаврик був штаб-сержантом 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.
Воїн загинув 9 березня 2022 року, виконуючи завдання з відбиття ворожого наступу. Прикордонник разом зі своїми побратимами першими зустріли ворога та прийняли бій, стримуючи наступ окупантів на Луганщині. Ціною власного життя Андрій Гаврик забезпечив вихід свого підрозділу на більш вигідні позиції.
Військовослужбовця поховали в місті Мукачево на Алеї Слави Центрального кладовища.

Вшанування пам'яті:

Дані відсутні для обраної мови
Джерельні приписи:

У боях за Україну загинули закарпатці Андрій Гаврик та Артем Вістіровський [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/rlsff. – Назва з екрана.

У Мукачеві попрощалися із загиблим на війні Героєм Андрієм Гавриком [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3aUPUPr. – Назва з екрана.

Мукачівські прикордонники вшанували пам'ять свого загиблого побратима [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/rlrwf. – Назва з екрана.

Підготувала М. Бадида.

Новини

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день