Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Артур Валерійович Анікієнко

Полеглі воїни Закарпаття в російсько-українській війні

Загальний список   Алфавітний покажчик

Артур Валерійович Анікієнко

07.06.1985 – 29.04.2023

Позивний, псевдонім: «Снуп»
Звання, посада: Матрос, водій 3 відділення морської піхоти 2 взводу морської піхоти 1 роти морської піхоти.
Нагороди:

Дані відсутні для обраної мови
Біографія:

Артур Анікієнко народився 7 червня 1985 року в Ужгороді. Навчався у школі №7, після закінчення якої працював автомеханіком, мав хорошу репутацію автомайстра. Любив автомобілі та мотоцикли, які стали пристрастю всього його життя. Був членом клубу байкерів Закарпаття. Ставлення до родини, рідного краю та України спонукало його добровольцем стати на захист Вітчизни. Матрос Артур Анікієнко був водієм 3 відділення морської піхоти 2 взводу морської піхоти 1 роти морської піхоти.
Загинув Артур Анікієнко 29 квітня 2023 року, героїчно захищаючи усіх нас від підступного та безжального ворога. 
Прощання та чин похорону полеглого Героя відбулося 8 травня 2023 року в Ужгороді. Вшанувати полеглого воїна на площу Народну прийшли містяни, рідні та друзі-байкери, представники влади, військовослужбовці. Поховали Героя із усіма військовими почестями на Пагорбі Слави в Ужгороді.
Вшанування пам'яті:

Дані відсутні для обраної мови
Джерельні приписи:

У війні з російськими окупантами загинув байкер з Закарпаття Артур Анікієнко [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/upqzc. – Назва з екрана. 
Ужгород попрощався із полелим у боях за Україну захисником Артуром Анікієнком [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/upqwj. – Назва з екрана.
"Воїн морської піхоти та закарпатський байкер": в Ужгороді з болем прощалися з полеглим захисником [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/uprje. – Назва з екрана.
Підготувала М. Бадида.

Новини

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день