Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Олексій Романович Тирпак

Полеглі воїни Закарпаття в російсько-українській війні

Загальний список   Алфавітний покажчик

Олексій Романович Тирпак

09.06.1999 – 01.03.2024

Позивний, псевдонім: "Ангел"
Звання, посада: Солдат, розвідник-навідник 1 розвідувального відділення 3 розвідувального взводу розвідувальної роти.
Нагороди:

Дані відсутні для обраної мови
Біографія:

Тирпак Олексій Романович мешканець села Тур’я Пасіка на Закарпатті. Коли почалася велика війна, не міг стояти осторонь і відправився на захист Батьківщини. Був розвідником-навідником 1-го розвідувального відділення 3-го розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини А0281.
Солдат Олексій Тирпак загинув 1 березня 2024 року в районі н. п. Терни Донецької області, під час виконання бойового завдання.
5 червня 2024 року в селі Тур'я Пасіка Ужгородського району попрощалися із полеглим на війні Героєм Олексієм Тирпаком.
Вшанування пам'яті:

В 2024 році у селі Турʼї Пасіці відбулося урочисте відкриття Меморіалу загиблому воїну Олексію Тирпаку.
Джерельні приписи:

На війні полягли Олександр Костриця з Ракова і Олексій Тирпак з Тур'я Пасіки Тур'є-Реметівської громади [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/udhge. – Назва з екрана.
На війні загинули закарпатці Олександр Костриця та Олексій Тирпак [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/ujozl. – Назва з екрана.
На Закарпатті провели в останню дорогу Героя Олексія Тирпака [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/ujpcq. – Назва з екрана.
У Тур'я Пасіці Ужгородського району провели в останню дорогу 24-річного Героя Олексія Тирпака [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/ujpis. – Назва з екрана.
Відбулось урочисте відкриття Меморіалу загиблому воїну Олексію Тирпаку [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/mabvyd. – Назва з екрана.
Підготувала М. Бадида.

Новини

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день