Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Михайло Іванович Мага

Полеглі воїни Закарпаття в російсько-українській війні

Загальний список   Алфавітний покажчик

Михайло Іванович Мага

15.09.1978 – 27.12.2022

Позивний, псевдонім:
Звання, посада: Солдат, водій третього стрілецького взводу третьої стрілецької роти 101-ї Окремої Бригади Територіальної Оборони ЗСУ.
Нагороди:

Дані відсутні для обраної мови
Біографія:

Мага Михайло Іванович мешканець села Раково Ужгородського району Закарпатської області. Солдат був водієм третього стрілецького взводу третьої стрілецької роти військової частини А7080 Територіальної Оборони ЗСУ.
Михайло Мага загинув 27 грудня 2022 року під час введення бойових дій поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.
Прощання з полеглим у війні вояком Михайлом Магою відбулося 2 січня 2023 року в його рідному селі Раково Ужгородського району. Поховали Героя з усіма військовими почестями на Алеї Слави на сільському кладовищі.

 

Вшанування пам'яті:

Дані відсутні для обраної мови
Джерельні приписи:

У війні з Росією загинув закарпатець Михайло Мага [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3jxUPK3. – Назва з екрана.
Закарпаття втратило на війні Михайла Магу та Степана Вертеша [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3IjtENw. – Назва з екрана.
На Закарпатті сьогодні прощаються із полеглим у війні Михайлом Магою [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3vt9SYm. – Назва з екрана.
На Ужгородщині попрощались із полеглим у війні Героєм Михайлом Магою [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/vhqsbl. – Назва з екрана.
На Перечинщині попрощались з загиблим на війні Героєм Михайлом Магою [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/itfrcj. – Назва з екрана.

Підготувала М. Бадида.

Новини

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день