Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     >  Василь Степанович Бабич

Полеглі воїни Закарпаття в російсько-українській війні

Загальний список   Алфавітний покажчик

Василь Степанович Бабич

06.02.1995 – 29.08.2022

Звання, посада: Капітан, командир розвідувальної роти 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади Сухопутних військ Збройних сил України.
Нагороди:

Нагороджений медаллю «Захисникам Вітчизни».

Почесним нагрудним знаком «За досягнення у військові службі» ІІ ступеня.

Указом Президента України №76/2024 від 12 лютого 2024 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку", капітана БАБИЧА Василя Степановича посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Біографія:

Народився 6 лютого 1995 року в місті Мукачево на Закарпатті. Навчався в Мукачівському ліцеї № 6. Після закінчення школи вступив до Військової академії в місті Одеса, де проживав певниий час.

З 2017 року захищав Україну та український народ від російських загарбників. Служив командиром розвідувальної роти 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади Сухопутних військ Збройних сил України..

Загинув 29 серпня 2022 року захищаючи Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального ворога у боях за звільнення Херсонщини, Героїчно віддавши своє життя.

2 вересня 2022 року в Мукачівському кафедральному соборі на честь ікони Божої Матері «Почаївська» відбулася церемонія прощання та військового почту за загиблим Героєм. Похований з всіма військовими почестями на Алеї Слави (міське кладовище).

Вшанування пам'яті:

Дані відсутні для обраної мови
Джерельні приписи:

Бодня, Олександр. У боях за Україну загинув командир розвідувальної роти 128-ї Закарпатської бригади Василь Бабич [Електронний ресурс] / О. Бодня. – Режим доступу : https://bit.ly/3xp843q. – Назва з екрана.

Бодня, Олександр. У Мукачеві попрощалися із загиблим на війні Василем Бабичем [Електронний ресурс] / О. Бодня. – Режим доступу : https://bit.ly/3E96GFM. – Назва з екрана.

Завтра в Мукачеві відбудеться прощання з Героєм Василем Бабичем [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/mwwrl. – Назва з екрана.

Завтра Мукачево прощатиметься з полеглим на війні Героєм Василем Бабичем [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/mwwrg. – Назва з екрана.

Командир розвідувальної роти 128-ї Закарпатської бригади Василь Бабич загинув під час наступу на Херсонщині [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/mwwqe. – Назва з екрана.

Мукачево. Звершено відспівування загиблого Героя України – Василя Бабича [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/mwwqp. – Назва з екрана.

У війні з російським окупантом загинув командир розвідроти 128-ої закарпатської бригади Василь Бабич [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3RnheW5. – Назва з екрана.

У Мукачеві віддали шану полеглим за Україну захисникам та подякували військовим, які продовжують боронити державу [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3YtBEAK. – Назва з екрана.

У Мукачеві попрощаються із загиблим на війні Героєм Василем Бабичем [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/mwwqz. – Назва з екрана.

У Мукачеві поховають загиблого на війні Героя Василя Бабича [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/mwwqh. – Назва з екрана.

У Мукачеві прощалися з полеглим за Україну командиром розвідроти, Героєм Василем Бабичем [Електронний ресурс]. – Режим доступу : https://bit.ly/3AISa5h. – Назва з екрана.

Завжди вірний своїй справі: історія відважного командира з Закарпаття Василя Бабича [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://surl.li/rxilv. – Назва з екрана.

Підготувала Олександра Шмайда

Новини

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день