Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA RU EN 

   >     >  Краєзнавча література > Стародруки >

Електронна бібліотека з власних матеріалів

К 63
В 27
Великий сельсько-господарский календарь подкарпатского общества наукъ на рок 1942 / зложивъ: др. И. Гарайда. – Унгваръ : Книгопечатня Подкарпатского Общества Наукъ, [1941?]. – 262 с.

На перших 27-х сторінках видання подано звичайний календар, де виділено – стиль (новий, старий), релігійні свята, господарські поради на кожний місяць тощо. Далі йде Церковний календар. Більша частина видання це – статті з історії, тваринництва, рослинництва, бджільництва садівництва, а також – про полонинське господарство краю, фольклорні матеріали. Є також художні твори: вірші, оповідання. Варта особливої уваги стаття нашого відомого діяча Ф. Потушняка – Земледьлство (Етнографичный очеркь околиць Бьлокь). Цікаве видання і тим, що містить відомості рекламного характеру.


Новини

2021-03-03

Шановні користувачі! Для вас нові надходження літератури до Відділу зберігання бібліотечних фондів.

2021-02-23
Вчора отримали у подарунок від пана Станіслава Аржевітіна підшивку газети "Нова Колочава".
Колоча́ва – унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині. Колочава – село десяти музеїв, що становлять культурну і архітектурну спадщину нашого краю. Про це та інші родзинки села можете дізнатися, погортавши сторінки презентованої нам газети.
Щиро вдячні за поповнення бібліотечного фонду.