Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA RU EN 

   >     >  Краєзнавча література > Стародруки >

Електронна бібліотека з власних матеріалів

Федорь П. С. Краткій очеркь дьеятельности А.И. Добрянскаго: Лекція читанная 19 марта 1926 года. / Изданіе культурно-просвьтительн. общества имени Александра Духновича вь Ужгородь. Вып. 20. - Ужгородь: Типографія "Школьная помощь", 1926. - Цьна 2.-кч.


Дана книга - це доповідь автора до 25-річчя з дня смерті великого діяча і народного вождя Адольфа Івановича Добрянського.
Предмет цієї доповіді має служити матеріалом для вчених, публіцистів та істориків. Так як Добрянським в свій час займались і писали про нього тільки за кордоном, а на батьківщині, внаслідок терору угорського правління це було неможливо, то письмових даних немає, крім одного видання, а саме "Научно-литературнаго сборника", яке з'явилося в 1908 році у виданні "Галицко-Русской Матицы", де про особу Добрянського приводяться дані в зв'язку з подіями 1848 і подальших років.


Новини

2021-12-03

5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди пропонуємо вам віртуальну виставку "Волонтерство - нова форма громадянської активності в Україні".

2021-11-30

До вашої уваги нова віртуальна виставка "Подія, що змінила долю України", присвячена 30-ій річниці Всеукраїнського референдуму.