Комунальний заклад

"Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека
ім. Ф. Потушняка"

Закарпатської обласної ради
UA EN 

   >     > 

Віртуальні виставки

Stories from Uzgorod by Sandy McCulloch

2015-10-15
Ужгородські історії Сенді МакКалога
 
 
“Books are mirrors: you only see in them what you already have inside you.”
 Carlos Ruiz Zafón
 
Sandy McCulloch is an American writer from Corvallis, Oregon.
He has lived  in Uzhgorod, Ukraine for much of the years 2001-2005 and is married to an Uzhgorod native. In earlier years he was a biologist, a psychologist, and an innkeeper.
 
Сенді МакКалог – американський письменник з м. Корвалис, штат Орегон, який жив в Ужгороді з 2001 по 2005 рік і знайшов тут справжніх друзів.  За цей період він видав декілька книжок. В його творах поруч стоять два зовсім різних світа – православний і мусульманський, але читаючи ці оповідання, розумієш, що всі ми схожі, що схожі наші печалі і радості. Його твори – це міст, який з’єднує ці світи. Також його  оповідання – це спроба описати людське обличчя і людський досвід України у пострадянські часи – з 2001 до 2004 року. Більшість оповідань Сенді МакКалога  це переплетення дійсних подій і художнього вимислу, тому їх слід сприймати як дійсність, але з елементами вимислу.
Книги Сенді МакКалога – яскравий приклад того, що за допомогою взаємознайомства та порозуміння окремих людей досягається порозуміння культур різних держав, адже письменник, громадянин США, жив в Україні і писав про Україну.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
84(7СПО)
М 15
McCulloch, Sandy. Stories from Uzhgorod : Storie = Ужгородські історії : оповідання  / S. McCulloch. – Uzhhorod : Art Line, 2002. – 140 p. – Текст англ. мовою.
 
This is a collection of stories, mostly fiction and mostly set in Ukraine and about the people of Ukraine and Russia. Most were written while the author visited Uzhgorod, and all of them were completed here in 2002.
 
Збірка презентує оповідання, події яких відбуваються переважно в Україні або пов’язані з Україною чи Росією. Більшість творів була написана автором під час перебування в Ужгороді в 2002 р.
84(7СПО) М 15
МакКалог, Сэнди. Записки американца : [рассказы] / С. МакКалох ; ред. пер. О. Снігурський. – Ужгород : Мист. Лінія, 2004. – 176 с.
 
У своїх оповіданнях американський письменник Сенді МакКалог, який декілька років мешкав в Україні, знайомить читачів зі своїм поглядом на життя простих людей різних куточків світу. «Записки американця» – продовження «Ужгородських історій», виданих англійською мовою.
84(7СПО)
М 15
McCulloch, Sandy. What became of beauty and trust : Stories = Що сталося з красою і вірою : оповідання /S/ McCulloch. – Uzhhorod : Art Line, 2005. – 128 p. – Текст англ. мовою.
 
This book attempts to describe the human  experience, of post-Soviet Ukraine in the years 2000AD. These people are some of the most kind and generous in the word, but they are living in the ruins of one of the word’s great empires. The author attemps to tell of things as they are.
 
84(7СПО)
М15
МакКалог, Сенді. Про красу і віру : оповідання = Of Beauty and Trust : Stories / С. МакКалог ; пер. з англ. О. Снігурський. – Ужгород : Мист. Лінія, 2006. – 248 с. – Текст укр., англ. мовами.
 
Ця книга – спроба описати людські характери та досвід пострадянської України після 2000 року. Персонажі, про яких йдеться у творі, на думку автора, одні з найдобріших і найблагородніших на світі. Але вони все ще живуть на руїнах однієї з найбільших світових імперій. У своїй книжці автор здійснив спробу розповісти про свої враження з цього приводу. Але більшість оповідань у цій книжці – переплетення дійсних подій і художнього вимислу, тому їх слід сприймати як дійсність, але з елементами вимислу.
 

Інтернет ресурси

Розмова з Сенді МакКалогом 

Постійний відвідувач "Вікна в Америку" Сенді МакКалог


Новини

2024-11-22

Україна - країна з найкрасивішим національним костюмом. Вишиванками, яскравими вінками захоплюються у всьому світі. Але наряд неможливо уявити без аксесуарів. Саме вони «відповідають» за колорит. Етнічні прикраси українців можуть дати фору національним гарнітурам будь-якого народу. Буяння фарб, різноманітність форм, оригінальність і ідеальне виконання – все це етноприкраси. Всім кому цікаве мистецтво створення українських прикрас пропонуємо віртуальну виставку "Ювелірна" самоідентифікація: історія українських прикрас".

 
footer-logo

"Фокстрот", ліхтар, колись була аптека...
Аж раптом - дві сосни. Бібліотека.

Відділ документів іноземними мовами:

Пн.-Пт.-з 09-19 год Нд.- з 10 до 17 год.
Вихідний день субота. Останній вівторок кожного місяця - санітарний день